bar tuvaletinde seks

tuvaletten çıktıktan sonra herkes ne yaptığını anladığı halde "ben bir şey yapmadım ki kızlar tuvaleti doluydu ondan erkekler tuvaletine girdim" edasıyla yürüten sekstir. en heyecanlı olandır.
o şapşal bakışlara sahip, ağzı ayran budalası gibi açık gelmiş açık gidecek minnoş kızların pembe dünyalarına şaşkınlık sokmaktır. efendim olay ankaranın kalabalık mekanlarından birinde gerçekleşmiştir. sevgiliyle ben kişisi elde votka bardaklarımızla tuvaletin yolunu tuttuk. sonra tam kapı girişinde ayrılıvaktık ki canım çekti. tuttum elinden soktum tuvalate. neyse girdik bir tuvalate takılıyoruz. birden tuvalete bağıra çağıra konuşan bir kız grubu girdi ama biz hala devam ediyoruz ve sevgilimin kemerinden düzenli şangırtı sesi geliyor. birden kızlardan biri bunu farketti ve yanındakilere '' aayyy! erkler tuvaletindeki sesler buraya geliyor pislik şeyler kesin pis bişeyler yapıyorlar ihihieheieie'' diye saçmaladı. neyse biz işimizi hallettik toparlandık kapıyı açtık ki kızlarımız tek sıra halinde bize bakıyorlar. a be güzelim neden bu korku ne var. o pis şeyi biz yaptık ama bak hiç pis insanlar değiliz.
fantazi olarak bir çok kişinin hayalini süsleyen sekstir.yapmayanlar yaptım diye anlatıp yapanlar sessizliğini koruyarak boş olduklarında hep yaptıkları bara geri dönüp yeni avlar ararlar ve soranlarada abi oranın atmosferi çok güzel siz gelmesenizde ben kaçıyorum bu akşam ya da siz oraya gidin benim şurda bir arkadaşı görmem lazım dedirten olaydır.
adab-ı muhaşeretten bi-haber olanların yapacağı olaydır.
mevzu bahis mekan tuvalet olduğu için hijyenik değildir; eğildiğinde elinle destek aldığın yere senden 5 dakika önce ziyaret edenin sidiği sıçramıştır, temizlikçi, üzerine oturduğun klozet kapağını yerleri fırçaladığı fırçayla temizlemiştir. pistir!
başkalarının özgürlüğünün başladığı yerde kendi özgürlüğünü sınırlamadığın için terbiyesizliktir.
hiç kimseye değilse, partnerine, sevişmek için seçtiğin yerin hela olması ve umumi olması sebebiyle saygısızlıktır.
çok heyecan istiyorsan köprüden atlarken sevişirsin, sen de muradına erersin, biz de!
her ne kadar çemkirmeler ve (i: iğrenç yahu! tuvalette özellikle de bar tuvaletinde seks mi olurmuş, utanmaz, pislik sürtük) diye dudak büküp bok atmaya çalışırken aslında çılgınlar gibi istenilen, sadece anlık heves ile yapılması kalp ritimlerinin ne derece yüksek atabileceğinin teminatını verecek olaydır.

eğer ki tuvalet katında hiçkimse yoksa ve o kata pek kimse uğramıyorsa, klozetin üstüne oturmadan da ayakta gayet rahat seks yapılabileceğini bilir bu çift, koridordan ses yankılanmasını engellemek için nefes alışverişlerini, birbirlerinin ağızları içerisinde yaparlar, olabildiğince hızlı ve sert bir şekilde kasıklarda patlamalar ve kasılmalar yaşanırken belki de erken boşalmanın hiçbir sorun çıkartmayacağı tek eylemdir.

gecenin ilerleyen saatlerinde kalabalığı bir an için umursamadan boş bir kabine girerek, dışarıdan gelen müziğin ritmine aykırı davranarak kendi ahengi ile olabildiğince seri olarak kapıda bekleyenlere aldırış etmeden yapılması muhtemeldir.
kendini teşhir etme anomalisinin alkolün verdiği yetkiye dayanarak bir miktar zıplaması durumundan başka bir şey değildir. daha temiz meskün mahhaller hem daha fazla heyecan verebilir hem de daha sıhhıdir. özellikle mart ayında yapılırsa örnek bir davranış olabilir.
(bkz: it's raining cats and dogs)
muhteşem olaydır.

soru: bar ortamında cinsel çekim hissedilen karşı cinse karşı aşağıda parametreler belirtildiği şekilde oluşmaktadır

kafa - güzel.
ortam - güzel
partner - güzel/yakışıklı
risk - büyük (yakalanma riski)
tahrik oranı - yüksek
libido - yüksek
kan basıncı - yüksek

eve kadar bu değerleri kaç tanesi aynı kalacaktır?
a) 4 b) hepsi c) 1 d) hiçbiri e) hangi değerler?
heyecanlı meseledir. en heyecanlı kısmı için:
(bkz: bar tuvaletinde sevişirken yakalanmak)(u: swh)
erkek veya kadın için niyazi olma safhasının başlangıç fazı. eğer yakalanmamışlarsa çocuğun adı ya niyazidir kesin.