hilal cebeci

enteresan bir kişilik olduğu kesin ama en azından kendine göre doğrusunu yapmış, dobra takılmış kadın gibi duruyor.
üzerinde fırtınalar kopan twitter resmi erotik ama herhalde benzeri sitelerde buna benzer pozlar koyan yüzlerce ünsüz kızımızın olduğu da aşikar. en azından "seks satar" ilkesini açıkça kullanmış, kıvırmamış, amacına ulaşmıştır. hep söylediğim şeydir, bir çift dolgun memenin gücü dünyadaki çok az şeyde vardır. bir kez daha hilal cebeci aracılığı ile buna ikna oldum. yaptığı iş en fazla çiğ köfteci açılışında yer almak ve sonrasında kendini manken diye ortalıkta pazarlamak olanların mebzul miktarda bulunduğu sektörde, olay budur demiştir zannımca. kendisi ile ilgili çok fikrim yok ama ; memelerinin de fotonun çekildiği açı itibariyle gayet seksi olduğu da gerçektir.
(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
"bir gün bir ekşisözlük yazarıyla çıkmak istiyorum. çünkü çoğu çok zeki" şeklinde beyanat vermiş kişi.

(http://magazin.milliyet.com.tr/panpisten-yeni-fotograflar/magazin/magazingalerihaber/05.07.2011/1410464/default.htm?page=2)

hilal cebeci dendiğinde benim aklıma ilk gelen bundan yıllar önce izlediğim bir tv programındaki üstün zeka göstergesi lafları olmuştur. durumu aynen aktarıyorum.

programın adı "sinyal" ve yanılmıyorsam atv'de yayınlanıyor. konu otomobil, trafik kuralları gibi bişiler heralde, hatırlamıyorum. diyolog şöyle:

programcı: trafikteki takip mesafesi nedir? biliyor musunuz?

hilal cebeci: tabii, önünüzdeki araç ile aranızdaki uzaklığın, hızınızın yarı kadar olmasıdır. mesela 80 km hız ile giderseniz, önünüzdeki araçla aranızda 40 km olması gerekir. (u: höng)

programcı: hilal hanım, sizin yaptığınız tanıma göre, istanbul-izmir arası 600 km olarak kabul edersek,iki şehir arasındaki karayolunda ortalama 15 araç olması gerekiyor.(u: yapılan orta) (u: iyi gol daha iyi)

ve ardından ben de gülmek ile karışık, "tee allahım yaa" şeklinde sinir ile bir kopuş, yerlere yatış.
kendisinden daha zeki birileriyle çıkmak istiyorsa illa da ekşisözlük taifesini beklemesine gerek olmayandır. evine yakın istinye minik böcekler kreş ve çocuk yuvası var.

*yuva ismi için kaynak: kıçım.
yinemi ünlendi diye üzüldüğüm kadın.

oysa ne çok uğraşmıştık kendisini unutmak için,bu arada pampişler yukardan çekilince güzel çıkmış.
47.851 takipçili türk düşünürü. ben bu takipçi sayısına fazla takmayan birisi olarak kafadan 20bin takipçinin kendisi ile dalga geçmek amacında olduğunu düşünmekteyim. belki de daha fazlası. evet geri kalanı abaza. ama ortada çok büyük bir mavi ekran sorunu var.

çözemiyorum.

bu abla kendisi ile dalga geçildiğinin farkında mı?, değil mi? hoşuna mı gidiyor? hala reklamın iyisi kötüsü derdinde mi? kendisini güzel falan mı zannediyor bilemiyorum. iq olayı nerelerde ondan da bihaberim.

insanların takibinde olmak için belirli kriterler olduğunu düşünmekteyim. ya çok bilgilisindir, ağzın iyi laf yapıyor, insanlar seni dinlemekten memnundur, ya alanında çok başarılısındır, ya çok zekisindir, ya da fiziki olarak çok güzel veya çok yakışıklı. bunların herbiri ilgi çeken şeyler olmakla beraber birisinin ilgi kaynağı olması için bunlardan birine veya tamamına ihtiyacı olduğuda aşikar. tamamda ablacım hadi benden duymuş olma ama yani hani bunların hiçbiri sende yok.

evet canım uzun betim girmek istiyordu senin hakkında ne kadar saçmalayabilirim diye düşüne düşüne buraya kadar geldi. betimin çok sığ olduğu konusunda haklısınız. hakettim verin eksilerimi.

edit: http://im.haberturk.com/2011/06/15/640025_8fcb541250d71ca193a32769f065b9db.jpg

special thanks to karokiz
gözel gögüscüklerini bizlerle paylaşan tatlı şarkıcı. hoş ve zevkli bir bagyan olduğunu biliyorduk, tescilledik.
herkes ya sesine, ya çilli iman tahtasına yahut "yok efendim röportajında şöyle salak şeyler söylemiş" atarıyla zekasına takılmakta.


oysa en güzel yeri poposu. hehe.
panpiş yaz osbirosbire yolla hilal cebine gelsin. ama keşke biraz daha profesyonel takılsa ve o fotoğrafları başka biri çekse. böyle de çok liseli gibi ne bileyim.
tanımı da şey: daş gibi panpiş. evet daş gibi ne sandınız?
kırmızı elmaya yazar olarak önereceğim hatundur.
bir türlü ünlü olamayan ve kendisiyle dalga geçildiğini anlayamayan kişiliksiz. 300-500 takipçiyle twitterda dolanırken birden artık kimin aklına uyduysa, yoksa kendimi düşündü bilemiyorum, orasını burasını açarak ve panpişlerim diyerek ilgi odağı olmuştur. hayır olsun eyvallah insanlar aç olabilir eyvallah. biraz açık seçik erotik içerikler görmek isteyebilir ona da eyvallah. ya da tamamen dalga geçiyor olabilirler.

ancak ben bu kadına düşmanım. tipinden yada iq seviyesinden dolayı değil. pes etmeyişinden yana düşmanım. ne iş yapar parayı nerden kazanır, nasıl geçinir çözemediğim için düşmanım. hee bunlar sana mı düştü lan msk diyenleri duyar gibiyim. bana düşmedi elbette ama düşmüşte olabilir. neyse ki bugün #hilalcebeciblock tt sini görünce içim rahatladı. sonunda belkide sosyal medya sayesinde, bugüne kadar anlayamadığı şeyi anladığını düşündüm. nitekim takipçileri birden takipten ayrıldı. insanlar onun twitlerini blokladı ve sonunda hesabını kapattı. utanmış mıdır? sanmıyorum.

uzaklaş artık. bu söylediğim için hedehödö yapmayın. özgürlüklere kimse karışmasın eyvallah. ama ne yaptığına karar versin. şarkı söyledi. iki gün dalga geçildi. kazanacağı parayı kazandı. unutuldu.

meclisin önünde soyundu. herkes birşeyleri protesto ettiğini düşündü. meşhur oldu. unutuldu.

şimdi de bu. yine millet dalgasını geçti. bu sefer gündemde çok kaldı ama yine unutulcak. bir dahaki hamlesini merakla bekliyorum. bu arada bu sefer iyi gündemde kaldı. kendisine erotik film sektöründe şansını denemesini öneriyorum. hem kendisinin gerçek hayranlarına kendisini daha rahat ifade eder. hem de en azında düzenli bir işi ve tarzı oluşutuğundan böyle anlık popülarite aramaz.

edit: unutmuşum; yine bu ablanın ilgi odağı olmak için, meşhur olmayan, sıradan bir mekana tesettür içerisinde giriş ve çıkışlarını içeren resimleri var. o resimleride yine kendisinin çektirdiğinden eminim.
yan sözlükten biriyle çıkmaya karar vermiş memeli.
o değil de bizim sözlüğümüzün erkekleri için üzülüyorum, kadın sözlüğünden biriyle çıkmaya karar verdim gibi bir tüvit atmaz çünkü. gerçekten çok üzgünüm şu an, ağlıyorum... oysa ne pis reklam olurdu, buralar dolup taşar, ben hergün nick altı yazmaktan, imza atmaktan bitap düşerdim.
tunaqua, sözlüğün adını değiştirelim derhal! çok harika bir fırsat bu.
an itibariyle twitterda sayfasını incelediğim ve soke eden kadındır.yer çekimi kanununa alternatif bulucaklarmış itüyle beraber itünün sözlük olmamasını temenni etmiştim amma bu mübarek ramazanda yine kalbim kırıldı.
soyunarak ya da porno izliyorum diyerek kadın haklarını savunduğunu, kadınların ezilmesine karşı çıktığını söyleyen kadın.
(bkz: ya ablacığım bsg)
doğuş'a acilen cevap vermesi gereken panpiş. (u: bekliyoruz)