ibrahim tatlıses'in canlı yayından adam kovması

(http://video.ntvmsnbc.com/ibrahim-tatlises-canli-yayinda-studyo-basti.html)

söz konusu ibrahim tatlıses olunca pek de şaşırılmaması gereken durumdur. adamı bir dövmediği kalmıştır. (u: gv)
acizliğin resmidir. sen canlı yayında adama lan lunlu konuş. "şerefsiz" de. kanal kendisine ait diye böyle bir şey yapmaya kesinlikle hakkı yok. o adam da biraz akıl olsa hukuki boyuta taşır bu olayı. bu acizlik hepimizin ayıbı. gücü elinde bulunduranların güçleri ile insanları ezmesinin ayıbı. rezaletten başka bir şey yok ortada. tabii topuklara sıktırmalar, mekan bastırmalar ohhh ne ala memleket ya.
bir klasiktir. şaşırdık mı? hayır!
ibrahim tatlıses'in artık televizyon ekranlarından kovulması gerektiğini hatırlatan olaydır.
otelinin inşaatında çalışan ve "ramazan günü çoluğumuz çocuğumuz aç" diyerek ödenmeyen paralarını isteyen işçilerine allah kitap küfür eden bir adam olduğunu düşününce hiç şaşırtmayan durumdur. asıl ilginci bu durum cep telefonu kamerasıyla kaydedilmiş ve o görüntüler televizyonlarda yayınlanmış olduğu halde, bizim bu kadar "müslüman" milletimizin bu adamı halen ayakta alkışlamasıdır.
"bırakın, bırakın, bırakın gitsin"ler.
ne kadar sevimsiz ve hoş olmayan durumdur bu. kişinin ne yaptığını bilmiyoruz fakat ibo denen adamın lakayık şekilde oturması ve o sevimsiz tavırları artık mide bulandırma seviyesini çoktan aştı.
o nasıl bir surat, nasıl bir sinir, nasıl bir hassiktir ifadesidir... nasıl saçma bir özgüvendir? program sahibine bile bildirmeden stüdyo basmak ne demek... defalarca girip çıktığın ceza evleri, yapılan suçlamalar senin yeterince mafya babası kimliğini ortaya çıkartmadı mı zaten? ha tabi bir de topuğa sıkma vakalarını da unutmamak gerekir tabi.