kadının düzülen olması

erkek zihniyetinde var olan bir durumdur.

çok iğrenç dyecek şimdi bir çok kişi. ama asli olarak, onlar için de iğrenç olmyan bir durumdur bu. bu düzmeli, sikmeli küfürleri kullanırken, kullanıldığında kahkahayı koy verirken, hiç düşünmüyoruz misal, kadının düzülen olarak lanse edildiğini.

misal, bu düzülmek, sikilmek gibi, kadını aşağılamak, edilginleştirmek adına kullanılan kelimeler, aynı zamanda erkek cinsinin birbirini aşağılamak için de kullandığı kelimeler.

bir erkek bir erkeğe, seni düzerim ya da seni sikerim diyor ise, birbirini aşağılıyordur. çünkü sikilmek ve düzülmek sadece kadın cinsine uygulanabilir bir eylemdir. güçsüz, savunmasız kadın cinsi ile, güçlü ve var eden erkek cinsinin aynılaştırılması dehşet vericidir.
oysaki dostlar, biz kadınlar da sikilmiyoruz. ve düzülmüyoruz. çünkü, bir erkeğin önünde çırılçıplak soyunduğumuzda, o erkek de bizim önümzde çırılçıplak soyunuyr demektir. keza biliyorsunuz bir taraf giyinik olduğunda sevişilemiyor.

kadının zevk aldığı kadar, erkek de zevk alıyor ise yapılan eylemden. ortada bir sevişme hali vardır. farz edelim ki siz yaşadığınız bu zevki, sikişmek olarak tanımlıyorsunuz. o vakit, ortada salt sikilen bir kadın yoktur. erkek de kadın kadar sikiliyordur. acı ama gerçek.

haa, eğer erkek zevk alıyor ve kadın almıyor ise, işte o noktada kadının ırzına geçiliyordur. benden demesi.
bu herzaman boyle gitmez
bu durum kafadan 'düzülen' kelimesiyle alçalıyor.
tamamen yanlış kullanılan bir cinsel içerik cümlesidir. <br /> <br />zira cinsel ilişki iki kişinin birleşmesinden meydan gelir. <br />yapan ve yaptıran değil, oluşturan iki kişiyi temsil eder. <br />bu yüzden "düzülen" tanımı yanlıştır. <br />bu tanım sadece tecavüz için kullanılabilir ki, "aman kimse yaşamasın" diyeceğim bir durumdur...