kırmızı elma sözlük

ırısh cream
an itibariyle beni darmadağın eden sözlük.
neden mi başlık şu gençler: sevgilim askere gidiyor!

ahan aşşağıda da başlığın devamı var vay anasını ınının nının nının derdirtiyor.
--- alıntı ---

1.gtmeden once mannnnyak sex yapmamız lazım... aylarca aklından cıkmıcak hatrlıcak bole... onerılerınızı beklıyorum kaltaklar... sız ıı bılırsınız

2.ona küçük sürprizler yap

3.kafasına otur.

4.nası bı srprız ya? cıddı cıddı soruorm yaw..

5.niye yok çok uzun süre seks , mahallece mi alıyorlar askere .

[email protected] lan o seni sekssiz bekler miydi.
@5alkış.

7.ben @5'i anlayamadım, gündüz kuşağındaki kadın programlarına konu olacak, mahallece yapılan bir aktivite mi var ortada
bundan sonrası cem yılmazın malum makarası zaten, buzlu badem vs.
--- (alıntı) ---
missy
dün itibariyle müşerref olduğum, okuması pek eğlenceli, dumurlardan dumur beğen diyen sözlük. yazar olmak nasıl bir şey bilemiyorum.
bu betime koptum gülmekten.
başlık:kadınlar neden anal sevmezler
betim:
2. kusura bakmayın ama bu kadar eğitimden sonra kimseye götümü siktirtmem. sinirim bozuldu.
(agdasizcikmamabi, 23.10.2010 14:33)
pandora
helal olsun dedirten sözlük. canları çekmiş yapmışlar, yazmışlar , yazsınlar... diledikleri gibi yazabilmenin tadını çıkarsın dediğim sözlük. tüü kaka yargılarından korkmadan fütursuzca / şuursuzca yazma hakkını tepe tepe kullananların sözlüğü. kanımca kararımca ; am, göt, kıl, tüy, sik v.s muhabbetinin dibine vurmak, bokunu çıkarıp kokutmaktan keyif alabilenlerin sözlüğüdür.
mirkut
üniversite bölümü tercihi hakkında fikir isteyen bir yazarın başlığında geçen "yaşasın koca parası yemek" betimiyle yaran sözlüktür.
çakmak
burayı da kırmızı elma'dan duydum koştum geldim. şimdilik etraf güzel, sözlük dünyasında bir açığı kapadı kırmızı elma da burası da. kadınların kadın olarak konuşabildikleri hakarete uğramadıkları bir yer.
biryokmuşbirvarmış
an itibariyle şöyle bir bakıp "oha" dedirten sözlük.

biz kurallarla büyüdük ama iyi ama kötü. küfür etmeyi bilmezdik, tü kaka çocuk hiç olmadık. belki de oldurulmadık.
kadınlar elbetteki özgür olmalı ama bu kadar özgürlük herkesi bozar kanımca. nerede kaldı bizim hanım hanımcık kızlarımız.ya da şöyle söyleyeyim erkeklerle sidik yarıştırmak niye? biz kadınız! kadının ruhunda asillik olmalı. kadın; kadın gibi olmalı narin, ince, zeki karşısındakini aklıyla, duruşuyla, davranışlarıyla yola getirmeli. küfür edip basitleşerek değil.
timemechanic
muhtemelen kimsenin gerçek düşüncelerini yazmadığı, kimsenin olduğu kişiyi anlatmadığı sözlük.

yok eğer deniyorsa ki, bu kadar yozlaşılmış, tüm bunlar gerçek ve toplumda bu tip insanların görülme oranı yüksek, üzülürüm. bir şaka olarak addediyorum. keyiflidir nitekim, lafım yok. incisözlük'ün kadın biçimiymiş hakikaten.

dikkatimi çeken bir şey de şu ki; inci sözlüğü herkes eleştirirken, neredeyse aynısı olan bu sözlüğe "helal olsun" denmesidir ve nedense bana "erkek çapkınlık yapınca helal olsun derler, kadın çapkınlık yapınca orospu derler. adalet mi bu?" söyleminin naif bir intikamı olduğunu düşündürttü

sanırım ben kadın olsun, erkek olsun, bu kadar aleni bir amiyane tavrı, bu kadar gereksiz küfürleşmeyi ve seviyeyi düşürmeyi hoş göremiyorum.
safetyfirst
herkes istediği formatta fikir beyan eder,yazar vs. elbette. bir boşluğa karşılık geliyor ki talep görüp yapılmıştır. günlük başlık ve betim sayısına bakılırsa da kadın sözlüğü'ne oranla çok yüksek bir talep görmektedir. talep edilme gerekçeleri de çok farklı muhtemelen. ayrı tartışma konusu. tam da bu nokta da formatının sözlük olup olmadığı sorgulanmalıdır. mevcut yapı daha çok sığ bir forum veya birbirine laf yetiştirenlerin chat sitesi kıvamındadır. fazladan olarak kadın-erkek ayrımına hiç girmeden söylemek gerekirse; bir noktadan sonra bu kadar sakilce düşünce paylaşımı yapmak edepsizlikten ziyade ergen bünye ifrazatıdır.
dinamit
ilk farkettiğimde 'haha nasıl yani' dedirten, sonra yazılanları okuyunca çoğu üyesinin kadın kılığına girmiş erkekler olduğunu düşündüğüm ve koşarak kadın sözlüğü'ne kaçmama neden olmuş, 'sözlük' formatı ve kalitesiyle uzaktan yakından alakası olmayan 'ilginçimsi' sanal ortam.
inanna
erkek muhabbeti olarak adlandırılan ve am göt ekseni üzerine kurulan geyiklere tepki olarak doğmuş bir sözlüktür. sonuç olarak formatları budur, tü kaka demek gereksiz. yazar alımında çok ince eleyip sık dokuduklarını biliyorum. yani erkeklerin kadın kılığında girmesi zor. olsa bile hemen tespit ediliyor.
narenciye
genel olarak, eleştirdikleri erkeklerin üslubunu, tavırlarını kendileri sergileyerek, kadınlar için bir devrim yapıldığını sanan yazar ve "başkana" sahip bir "sözlük".
nous
yazarlığı onaylanmayan herkesin büyük bir çaba ile bok attığı sözlük. neymiş hepsi erkekmiş, kakaymış, pismiş, incinin erkek versiyonuymuş. erkeklerin normal karşılanan muhabbetlerini kadınlar yapınca kötü ve gereksiz oluyor ha? yok öyle birşey. o sizin gereksizliğiniz.

hakkında yorum yapmadan önce istatistiklere göz atmanızı tavsiye ederim;
üye istatistikleri:
toplam yazar: 816
toplam yönetici: 4
toplam moderatör: 3
toplam gammaz: 11
toplam çaylak: 7,375

cinsiyet istatistikleri:
heteroseksüel kadın 709
biseksüel kadın 69
heteroseksüel erkek 25
homoseksüel kadın 21
bilinmiyor 4
homoseksüel erkek 3
biseksüel erkek 3

7000 çaylağın onay beklediği bir sözlüğün yazarları için kadın kılığına girmiş erkekler demek komik oluyor be harun abi.
akanc
zaman zaman takip ettiğim sözlüktür.iki gündür siteye erişemiyorum.kullanıcıları buraya gelsin misafir olsunlar çay kahve bol mezeli rakı sofrası canları ne isterse ikram edelim sözlük açıldığında da çalgılı çengili uğurlarız.hoşgeldiniz diyorum ben şimdiden.