nous

illidan stormrage
5li shot gecesinde tanışıp "kanka nabere" bağladığımız sitenin yazılımcısı. eğlence ve geyik bir arada giderken kendisi ortamdan bizden önce ayrılmıştır. herkesin nickini hatırlayıp sadece kendisinin adını hatırlıyorum değerini bilsin bence. shot kardeşim benim.
jacob
sözlüğü toparlamış olan web admin . sevdik aplikasyonlarını . ama yetmez bilsin isterim . hala çok eksik var çoook .
junitansea
bilgisayarla ilgili sorunum olduğumda her an yardıma koşabilecek büyük sabır sahibi insan. yüzündeki gülümsemenin sırrını hala çözemediğim, beni güldüren güzel kişilik. severim kendisini pek çok.
illidan stormrage
"27.02.2010 da kardeşlik kadehleri tekrar kalkacak. alevleri yanacak göğsümüzde dostluğun alkolle birlikte. yeni bir nesil doğacak, yeni bir anlam kazanacak arkadaşlık ve biz seninle yine birlikte eğleneceğiz..." dediğim kardeş yazar.
tunaqua
kendisi hakkında çıkan asılsız betimlere bıyık altından gülerek cevap veren web admin. her anlamda güvenebilirsiniz. git getir nous dediğinizde gidip getirecek kadar da alçak gönüllüdür. ne ego yapar ne de başka birşey. ama çok kızarsa gazabı büyük olabilir yazarların dikkatine.
imge
sözlük bayanlarını korumak, kollamak üzere taktikler geliştiren yazardır. bugün itibariyle zirvede tanıştığım, oldukça ilginç bulduğum, renkli bir kişilik. "not: arada beni tehdit ettiyse de sevdim kendisini"
sahnelerin medar-ı iftiharı
bu gün doğum günü olan ve her ne kadar aksini iddia etsemde kendisine fırça attığım konusunda ısrarlı,beni üzen ama yine de hassasiyetime saygı göstermiş olan adminimizdir. iiiiiki doooooduuun noooouuuuus iiiiiki dooooduuuun noooouuuus... iiiki doooduuun iiiiki doooduuun mutlu yıllaaar saaaaanaaaaaaaaaaaaaaaa... diye doğum günü şarkısı söylesem aceba samimiyetime inanır mı ? dediğimdir.
0 /