sözlükle ilgili istekler

nefaset
sözlüğümüzün tanınması ve erkek hayranlarımızın oluşmasına müteakip; aşk postası oluştursun, fotoğrafsız ve msn adressiz mektupları eleyerek gerisini bize iletsin. kimsenin "hastayım sana uleyn nefaset!" diye kendini taksim meydanında parçalamasına gönlüm razı olmaz.
gece
bir ön izleme tuşu ve ayrıca; beğenilen entrylerin favori sistemi olması ve kişinin kendi favorilerine ekleyebilmesi çok hoş olabilirdi. böylece hem tekrar aramak zorunda kalmaz hem de yazarını onure etme fırsatını artı oyun yanında ikiye katlamış olurduk.
mokar hastasi nihan
şukela'ya bastığımızda karşımıza çıkan entrylerin başlık sıra numarası hep 1. kaçıncı entry olduğunu görelim. bir de entry numarasını link olarak başkasına yolladığımızda da 1. giriymiş gibi gözüküyor. bana söyledikleri "ya kızım işin gücün yok başlık mı açıyorsun" diyorlar utanıyorum.
mokar hastasi nihan
mesaj uyarısı pop up şeklinde geliyor e güzel. tıklayınca mesaj kısmı bize pop up şeklinde açılsın. hatta bu ayarlar kısmından seçilebilsin. ne bileyim seven var sevmeyen var.
mokar hastasi nihan
bir entryi ispiledikten sonra o entry doğru başlığa taşındıysa yaptığımız ispik doğru başlık altında gözüktüğünden bu ispik hatalı gibi gözüküyor. bir kere bu olmasın.
mokar hastasi nihan
misal az önce mesaj kutumu temizledim sonra bir baktım istatistiklerde yer alan "mesaj butonunu eskitenler" listesinden çıkmışım. iyi de kardeşim eskitmişim bu sayıca belli neden sıfırlıyorsun ki. bence şekerim bu düzeltilmeli.
karokiz
yazdığım her entry'yi sözlüğe kaydetmek istemiyorum. kimi zaman düzeltmeler, eklemeler yapabilmek, üstünde düşünebilmek istiyorum. o halde neden "bir kenarda dursun!" butonu olmasın?
poli
şarkı sözlerini başlık açıp akabinde tüm şarkı sözü yazmaya belli bir sınır getirilsin,bi yerden sonra şarkı sözleri forumuna dönüyor gibi olay
brawo
yazarların sorunlarını, kafalarında oluşan sözlük ile ilgili problemlerini yazmaları için; bir sorunum/derdim var gibi bir buton olması şart. örn; sürekli eksi alıyorum ne yapmalıyım. sorununuz işleme kondu, en kısa zamanda modlar tarafından incelenecektir, gibi bir yazı çıkması işe daha da seksilik/ciddilik katar.
karokiz
götümüze girebilecek betimler hangi şartlarda hukuki sakıncalı, hangi şartlarda keyfi sakıncalı bilmek istiyorum. güzelim betimler siliniveriyor aksi takdirde.
peter pan
sözlükteki ayrımcılık bitmeli. nasıl ki burada kadınlara, erkeklere hakaret edilemiyorsa eş cinsellere de hakaret edilmemesi gerekmektedir. eş cinseller öyleler, böyleler (bu kısmı böylece geçiştiriyorum, uzamasın mevzu diye) saçmalıkları bitsin. orada bahsedilen kişilerin de erkek ve kadın oldukları unutulmasın. kimseye hemcinsine aşık olduğu için böyle davranmaya, kimsenin hakkı yoktur. hemcins ilişkisi kimsenin cinsiyetini değiştirmez, yani erkek erkektir, kadın da kadındır. bir de nasıl ki kadınları ve erkekleri küçümseyen bir birey var olamaz ise, bu homofobikler de burada barındırılmamalıdırlar, ne yazar olarak ne de herhangi bir sözlük adminliği olarak. bir de umarım iyisinizdir, kendinize dikkat edin, iyi giyinin, malum havalar soğudu.
0 /