ankamber

Durum: 403 - 0 - 0 - 0 - 09.08.2018 09:43

Puan: 1612 -

10 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 21

koşulsuz sevgi

sadece annelerin duyabilceği sevgi.

tuzlama

işkembenin en güzel hallerinden birisidir

şifalı ot

plovdiv

bulgaristanın ikinci en büyük şehri.türklerin söylemiyle diğer adı filibe dir.çok eski bir yerleşim yeri olan filibe ucuzluğu,kumarhaneleri,kızları ve sınıra yakınlığı sayensinde talebi her gecen gun artan,gelişen yaşanılası olan güzel bir şehirdir.

sevgili

aslında sizi hep eksik bırakacak olan insana denir.

el

beş parmaktan oluşan aslından dokunmaktan çok kendimizi ifade etmeye yarayan organdır.bir elin başka bir ele güvenle dokunması çok özel ve güzeldir.

yunan

akdenizlidirler.lakin bir akdeniz insanın neşesi,rahatlığı,mutluluğu yoktur hiçbirinde.devamlı kendilerini beğenirler,üstün görürler.herşey hakkında bilgileri ve tecrübeleri vardır.çoğu şeyi ilk onlar icat etmiştir..kızlarıda sadece yağ deposudur.seslerinin desibelleri bilinmez,beş dakika dinledikten sonra kafanızda saatlerce sürebilcek bir ağrı oluşabilir.çoğu zaman kokarlar kesinlikle temiz değillerdir,kötü öpüşürler yatakta sınır tanımak istemezler ama pek bir ekşınları yoktur.

uyanık aptallar

akıllı geçinen salaklar.

mutluluk paylaştıkça çoğalır

mutluluk paylaştıkca insanlar kıskanır,insanlar kıskandıkça dedikodu ve nazar olur.nazar ve dedikodu olduğu zamanda o mutluluk anında bozulur.yani külliyen yalan bir cümle.

aldatan sevgiliyi affetmek

yeni sevgili

eskiyi aratacak olandır.

şanlıurfa

yorgansız yatarız,oğlansız yatmayız.türkücü urfalı babinin sözü.ne kadar 'yanlış' tartışılır.

eski sevgilinin dönmesi

sağda bekleme yapma,seri geç canım.

uyku kaçınca yapılan şeyler

ertesi gün gözlerin şişmiş,mor olmasını,başın çatlıcak derecede olmasını sağlıcak neden.

nejat işler

başarılı,akıllı havası her daim duman olan karizma aktör.

tavla

pers imparatorunun başveziri buzur mehir tarafından 1400 yıl önce tasarlanan tavla oyunu; dünyanın en popüler oyunlarından biridir. zaman kavramından alınan ilhamla tasarlanan oyunun zamana böylesine direnmesi son derece etkileyici. senenin birliği olarak tavla bir tanedir. 4 köşesi 4 mevsimi, tavlanın içindeki karşılıklı 6'şar hane 12 ayı, pulların toplamı ayın 30 gününü, siyah-beyaz pullar gece ve gündüzü, karşılıklı 12'şer hane günün 24 saatini simgeler.

barney stinson

eşcinsel olduğu öğrendiğim an hayattan,erkeklerden,seksten soğumama sebep olan karakter.yazık oldu yarınlara...

milka

çikolatanın ilahıdır.çikolata denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biridir. milka çikolatası, ilk üretildiğinden beri lila bir paket içinde satılır, paketini lila inek ve alp dağları'nın doğal manzarası süsler. "milka" ismi, almanca'da "süt" anlamına gelen "milch" ve kakao anlamına gelen "kakao" kelimelerinin birleşiminden oluşur. detaylı bilgi için;

(http://www.milka.com.tr)

tektaş

bu gidişle ömür boyu takamayacağım bir nevi bağlılık simgesi...

boantropy

kendini öküz sanma hastalığı.kişi ilk önce vejetaryan olmakla başlar ve zamanla sadece çim ve ot ile beslenmeye ve kendinin dört ayağının olduğunu düşünür.zamanla böğürme sesleri de çıkarmaya başlar.ciddi bir psikolojik bozukluluktur.
  • /
  • 21
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 403

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.