iconia

Durum: 551 - 0 - 0 - 0 - 09.08.2018 09:42

Puan: 2204 -

9 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 28

polis kalkanında uzun eşek oynamak

15-12-2010un en başarılı eylemi olarak yumurtlayan tavuklu eylemin hemen üstünde yer almıştır. mühendisler her daim müthiş fikirlerin sahipliğini yapan odtü'de daha başka yaratıcı oluyorlar tabi.

15 aralık 2010

rte eylemlerinden en yaratıcı 3ünün gerçekleştiği kutsal bir gün.
(bkz: polis kalkanında uzun eşek oynamak)
(bkz: yumurtlayan tavuklu eylem)
(bkz: omletli eylem)

omlet

rte için düzenlenen yaratıcı eylemlerden biri.

drucuk

#158046 senin gibi bir druck! allah iyiliğini versin, ağzına sağlık etsin ve ölme e-mi sen druck!!!
(bkz: seni seviyorum)

müslüman

"müslüman, gözü kapalı allah'a teslim olan, sormayan, sorgulamayan, elinden, belinden, dilinden, zarar gelmeyen, güven duyulan, güven veren, her işine allah'ı düşünerek başlayan ve bitiren, yumuşak ve iyi huylu insandır." demiş biri(u: burada değil). ben bu tanıma pek uyan göremiyorum, özellikle türkiye'ye baktığımda hep üçkağıtçılar, tembeller, açıkgözler nedense hep müslüman olduklarını söyleye söyleye, her şeyi hayırlaya hayırlaya(u: hayırlara vesile olsun) "ne kadar müslümanız, şöyle iyiyiz, böyle adaletliyiz." diyerek islam mensubu bireyler olduklarını ispatlamaya çalışırken göbekleri çatlıyor. yazık.

anne replikleri

- bütün gece bilgisayar açıktı dimi yine? tabi klima, ışık da. televizyon neden açık zaten hiç anlamam, çaycı da kaynar durur. kim ödeyecek elektrik faturasını?
(yalnız bu annemin günlük repliği, fakat repliği yiyen kişi babam)

din

ya hep sormak istediğim bir soru var.
"allah'la kul arasına girilmez." ise neden camiler, hocalar, hacılar, şeyhler, şıhlar, ulemalar, kadılar, papalar, kiliseler, medreseler, tekkeler, sinagoglar, rahipler, hemşire/rahibe'ler, ruhban'lar(u: özellikle çoğalttım), evliyalar, halifeler, ezan, çan, gong, vaftiz, günah, sevap, cennet, cehennem falan bunlar neden var? soru sorulmaz ya, sorgulamak günah ya, sormamak lazım. neyse sormama gerek yok.

tac mahal

erkek gibi kadın vs kız gibi erkek

türbanlıların otobüste erkek yanına oturmaması

cuma namazına gitmiyor muyuz

ağzını yayarak konuşan liseli

bir veya bir kaç sümsük yardımıyla toparlanması gereken yayılan ağzın sahibidir.

sümsüksüz ağız konuşurken epeyce yayıldığı için ince düz-geniş ünlü (bkz: e) kalın düz-geniş ünlü (bkz: a) olarak çıkar.
ben: ban
sen: san


*yayma sonucu değişen bazı kalın veya ince ünlüden sonra gelen ünlüler (büyük ünlü uyumuna göre) öncekilere uyum sağlar. sağlamayabilir de. değişmez bir kuralı yoktur. ünlüler vurguya göre de daralabilir.

gelmeyeceğim: galmiyca-am *galmıcam
sen ne zaman geleceksin: san nızıman galcıksın

duş yapmaya üşenmek

bu tipler "vakit geldi mi yoksa daha zamanım var mı?" diyerek sürekli kafalarını sağa/sola yatırıp kollarını düzgünce yukarı kaldırarak koltukaltlarını koklarlar. bazıları da yanındaki (sevgilisi/arkadaşı/kardeşi/annesi/babası) kişiye koklatmak suretiyle banyo vaktini hesaplamak isteyebilir. buna izin veren bazı aileler mevcut olmakla birlikte bunun hala bir tabu olduğu çağ dışı aileler ve toplumlar da mevcuttur. (u: swh)
(bkz: koltuk altını koklamak)
(bkz: koltuk altını koklatmak)
(bkz: sevgilisinin koltuk altını koklamak)

iç çamaşırıyla sevişmek

kenara(u: üst)(u: alt) sıyırınca çamaşırın materyali açısından tahrişe neden olabilecek davranış. hayata geçirileceği vakit dekspantenol(u: bepanthene)(u: pantenol) içeren bir merhem bulundurulması çizilme, şişme, kızarma gibi başa gelebilecek seks sakatlıkları(u: seks sakatlığı) nedeniyle gereklidir.
(bkz: balenli sütyenden çıkan tel)
(bkz: dantelli kilot)
(bkz: ince çorapla boğulmak)

midye dolmadan inci çıkması

öncelikle inciyi açıklamamız lazım. sonra dolmadan mı, şişten mi çıkar o konuda tartışırız. çocukluğumdan beri her midye yediğimde mutlaka inci yemişimdir, o yüzden yerken özellikle dişlerimi sert basmamaya dikkat ederim ki midye uğruna diş kaybetmeyelim (bkz: midye yerken dişini kırmak). ayrıca kolye falan olacak boyutta ve kalitede inci (kolye dizecek kadar da çok) bulmak ve delmek lazımdır ki bu arayış yaşam boyu sürebilir.

bunu bilen liseli değildir

bilmediğime göre liseli olmam gerektiğini düşündüren ilginç bir önerme.
(bkz: sevdim seni)

lavanta çayı

güçlü afrodizyak etkisi denenmiş ve memnun kalınmıştır. hormon uyarıcı (stimulator) olduğu için direnci de yükseltip hastalıklara iyi gelebilir düşüncesindeyim.(u: uzman bilgisi değildir)

afrodizyak

(bkz: lavanta)
(bkz: fındık)
(bkz: badem)
(bkz: badem yağı)
(bkz: muz)
(bkz: tarçın)
(bkz: meyan kökü çayı)

gibi afrodizyak etkisi denenmiş ve onaylanmış, kolayca bulabileceğiniz ürünler gerçekten mevcut olup ispanyol sineği(u: spanish fly) gibi içinde ne idüğü belirsiz kimyasalların bulunduğu saçma fakat daha önemlisi tehlikeli maddelerin kullanılması sağlık açısından zararlı olabilir.

spanish fly

afrodizyak

  • /
  • 28
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 551

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.