tunaqua

Durum: 6644 - 0 - 0 - 0 - 09.08.2018 09:43

Puan: 26576 -

10 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Admin.

daha çok şey değişecek.
  • /
  • 333

istanbul

bazen yaşanılası bazen küfredilesi şehir.

kadın sözlüğü

içeride çalışan seo programı yüzünden butonlarına farklı linkler veren sözlük. yakında düzelecektir.

ttttt

kullanılan bilgisayarın cache yapmasından dolayı gelen sayfadır.

ttttt

sözlük alt yapısında en çok izlenen sayfa olarak gözüken başlıktır. onun için random olarak gelmektedir. ? <br />

yeni sözlükteki eksiklikler

sözlükte görülen eksikliklerin yazıldığı ve eksiklerin yönetim tarafından belirlenerek çözülme yeridir.

çizgilere basmadan yürümeye çalışmak

zihnen kişinin belli kalıplar içerisinde olma ve hayatını düzenleme ihtiyacının bilinçaltı ortaya çıkışıdır. çizgilere göre hareket edip hayatına yön vereceğini düşünür. <br /> <br />okulda çizgili veya kareli defter kullanır, vaktinde uyur ve prospektüste ne yazarsa o kadar yaşar.

tekin acar

adı gibidir hem tekin gözükür hem de acar.

arkadaşlar , sözlüğün yazılımında meydana gelen hataları düzeltmek için yazılım ekibimiz çalışıyor. aslında sözlüğün yazılımı bitmiş ve yayınlanacak hale gelmişti. fakat yazılım içerisinde öngöremediğimiz döngüler yüzünden sitenin belli yerleri çalışmadı. <br /> en kısa sürede bu eksikleri yerine getirmiş olacağız <br /> bilginize <br />tunaqua

8 mart

bildiğiniz günlerden. ama sözlük için anlamı biraz farklı. <br /> <br /> <br />kadın sözlüğünde erkek olupta kadın profili açan arkadaşların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

pembe fil testi

bilinç altının aslında nasıl çalıştığını gösteren bir testtir. <br /> <br />testi başarıyla tamamlamak için yazılanları tamamen ve eksiksiz okumalısınız. tesitin daha kolay anlaşılması için konuşma diliyle yazacağım. <br /> <br />çok basit açıklamalarla anlayayım.; <br />bu hayvan hem pembe hem de fildir. bildiğiniz (vurgula: fil)in (vurgula: pembe)sidir yani. (vurgula: pembe fili) 20 km uzaktan görseniz o kadar hayvanın arasından seçer, tanırsınız.(vurgula: pembe fil) ayrıca ormanın en popüler hayvanıdır. tabiri caizse rock star kıvamındadır. konserlere çıkar, devlet başkanlarıyla görüşür, bütün ormanı bilgilendirir. bütün orman ona kısaca (vurgula: pem-fil) derler. barış elçisidir, dünyanın daha yaşanır bir yer olması için (vurgula: pembe) rengini özellikle seçmiştir. ailemizden biri gibi her soframıza oturur ve her sohbetimize katılır. her maça gideri her yerdedir aslında. ormanın bir derdi olsa o çözer. <br /> <br />şimdi bunlar okuduktan sonra size söylediğim şeyi yapın... <br /> <br />"(vurgula: sakın pembe fil düşünmeyin)" <br /> <br />düşünmeyen kişi sayısı belki bir elin parmakları kadar bile değildir. <br /> <br />şimdi yukarıdaki metine tekrar dönün ve (vurgula: pembe fil) geçen yerleri kadına şiddet, kadınlar günü, kadına yapılan haksızlık vs gibi kelimeler veya kavramlarla değiştirip tekrar okuyun. <br /> <br />sonucun çok farklı olacağından süpheniz olmasın. <br /> <br />bilinç nötrdür. iyi, kötü, çirkin, temiz, güzel, vs vs vs diye bir yargı bilinçte yoktur. siz bilince ne yüklerseniz doğru olarak kabul eder ve sorgulamadan uygular. <br /> <br />bir konuda sıkışan erkek veya toplum veya her hani bir zümre tepki vermek gereği duyduğunda bilinç altında imlenmiş olan ve doğru kabul edilmiş olan bilgiyi uygular ve açığa çıkartır hem de zarar verip vermeyeceğini düşünmeden. bu bir zihin kontrol yöntemi olarak devlet politikalarında kullanılır. <br /> <br />buradan herkesin 8 mart kadınlar gününü kutluyorum ve kadına şiddeti şiddetli bir şekilde kınıyorum. <br /> <br />sakın (vurgula: pembe fil) düşünmeyin ve kalbinizi bozmayın... <br /> <br />

akil hoca

hababam sınıfının eskimeyen edebiyat hocasıdır. her ne kadar akil adamlar sınıfına dahil edilmemiş olması manidar olmasına rağmen kalbimizin bir yerlerinde hep olacak. <br />

piri piri

afrika kökenli kuş gözü olarak ta anılan biber türü.
yaktı mı yakar!

bilişim sektörü derneği

1999 yılında kurulan bilişim sektöründeki firmalar arası etkileşimi sağlamak amacıyla kurulmuş sektörek dernek.

(http://www.tubider.org.tr)

paris hilton

çok akıllı kadın. daha doğrusu salağa yatmasını çok iyi bilen kadın. herkes vücudu veya magaziniyle uğraşırken istediğini aldı gitti.

stella

sıkıştığınızda sizi dinleyen ve o an düşünemediğiniz şeyleri halinize uygun dille anlatan usta. yolunuzu kaybettiğiniz zaman bulmanızı sağlayan yıldız misali.

ha bir de çok inatçı kişilik...

salak

petrokent tatil köyü

side çolaklı beldesinde bulunan devremülk tatil köyü. yanındaki arazileri kendi sınırlarına katarak yeni bir yapılanma sonunda bölgenin en büyük tatil köyü haline gelmiştir.

bir ukde vardır bende beni benden içerü

hani bir şeyin olmasını çok istersiniz ve olması için hep bir şeyler önünüze çıkar işte o ukdedir içinizden içeri olan. sözlükteki ukdeyle alakası yok.

tek dünya devleti

insanlığın önüne atılan yeni kemik. dünyayı 3-4 ailenin yönettiği düşünülürse kurulan dünya devleti anca paidşahlığın bir başka şekli olacaktır. bu kadar çoklukta tekliği yaşamak hayal olmasa da yaşanılan şeye tek dünya devleti demek zor gözüküyor.
  • /
  • 333
  • /
  • 4155

aniden yaz gelmesi


matrix üçlemesi


yeni yıldan dilekler


kimvar.php


3 ocak 2013 istanbul'da sis


şehname


emin çapa


hergün bir şiir


savaşlar başkenti


bulmaca resimlerine sakal bıyık çizmek


yardımseverlik


başbakan he-man değil


7 ocak 2013 istanbul'da kar yağışı


şamil şener


kirmanşah


hactan gelen çakma takılar


nürnberg


nürnberg mahkemeleri


gaspıralı ismail bey


karda yürümek