zen

Durum: 190 - 0 - 0 - 0 - 09.08.2018 09:42

Puan: 760 -

9 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 10

evcilik oyunu

çok yakında show televizyonlarında başlayacak olan programdır. dört farklı çift dört farklı evde evli gibi yaşarlar. her hafta onlara verilen değişik görevleri yerine getirirler. her hafta halk tarafından oylama yapılır ve haftanın çifti seçilir. tanıtımı show t.v de dönmeye başladı bile.

sinevizyon

levent altınay'ın sahibi olduğu eski senkron t.v 'dir. şimdilerde yeni bir televizyon kanalı açmakla birlikte aynı zamanda biri bizi gözetliyor gibi türkiye'de ilgi çeken programlara öncülük etmiştir. bünyesinde çekim ekibi, yapım ekibi, montaj ekibi aynı zamanda stüdyolarını da bulundurur. (bkz: tam donanımlı şirket)

tam donanımlı şirket

bünyesinde gerekli olan bütün birimleri bulunduran şirketlerdir. (bkz: sinevizyon)

fatih aksoy

işini çok iyi bilen ve yapan zeki piyasanın ciğerini elinde tutan yapımcıdır.

gülhan şen

t.v 8 erkanlarında galaksi rehberi isimli programı yapan kadındır. aynı zamanda diğer sarışınlara nazaran inanılmaz zekidir. programının herşeyini kendisi yapar. montajını bile kapanır montaj odasına dayar döşer renkli ve farklı işler çıkarır. bir tanedir.

gökhan yıkılkan

trt 1 erkanlarında bu sezon trt 1 in en çok rating alan programı bir zahmet in oyuncusudur. yeditepe üniversitesi konservatuar bölümü mezunudur.

supper

ortaköy'deki bol eğlenceli clubtır. loca fiyatları 400den başlayıp, 1000 ytl ye kadar gider.

her zaman başka bir seçenek vardır

umut dolu cümledir. sıkıştığınızda başka bir seçenek bulabiliyorsanız içtenlik ve rahatlıkla söyleyebilirsiniz.

replay

sean kingston'un süper parçasıdır. merak edenler ve dinlemek isteyenler için; (http://www.dailymotion.com/video/x9ewp3_new-sean-kingston-replay_music)

sean kingston

replay parçasının sahibidir. (bkz: replay)

burak buyruk

taksim mask'da çıktığını gördüğüm (b: yavuz çetin)'i tanımayan üstelik saygısız şarkıcıdır. parasını kazanmasını sağlayan müşterileri üstü kapalı sahnenin üzerinden kovmaktan hiç çekinmez. üstelik yavuz çetin'den bir şarkı çal denildiğinde istek yapıldığında bilmiyorum der, sonra sahneden insanlara biliyorum fakat çalmak istemediğimi söyledim diye de saçmalar. komiktir. her eline gitar alanın gitarist olduğunu sanması üzerine güzel bir komedi hikayeden ibarettir kendisi yazık.

başak burcu

başak isimli bir kızn burcu isminde bir kardeşinin olması ile oluşan durumdur.

oscar ödülleri

bu sene twitter'la birlikte takip edince izlemesi çok eğlenceli olan ödül törenidir.

ukdeyi veren: tunaqua

uluğ aydeniz

senelerdir beyazıt öztürk'le birlikte çalışan, dünya'nın ilk melek kıvamında kanatlı basçısı olduğunu düşündüğüm uluğ insandır. insan kelimesinin eşittiri diye abartılabilecek kadar sevecendir. zamanı gelince meyva bahçesinden küçük kız çocuğu kadında çıkıp meyva fırlatılası "hey" denilesidir. iyi ki vardır var olacaktır.

tek rakibim thy

yakın zamanda ehliyetimi alınca söyleyeceğim sözdür.

seni hiç unutmayacağım

sevip de söyleyememek

kendine güveni olmamak olarak yorumlanabilir.

ülkemin acınası halleri

bir sürü hali olarak yorumlanabilecek olandır.

ehliyet sınavı

bu cumartesi yani ayın 17'sinde yapılacak olan sınavdır. eğer ki bu sınavı geçemezseniz bu sene için 29 temmuz'a ertelenecektir ve bu ay yapılacak olan direksiyon sınavına giremeyeceksiniz demektir. hele ki şu stajyerlik bıdısına yakalanırsanız bu da demek oluyor ki yanınızda 2 sene boyunca ehliyetli bir kişi olmadan trafiğe çıkamayacak her arabayla çıkışınızda yanınıza bir kuyruk bulmak zorunda kalacaksınız demektir.

matematiği sevenler derneği

yakabileceğimi düşündüğüm dernektir.
  • /
  • 10
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 190

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.