confessions

deniz

1. nesil Yazar

  1. toplam giri 12
  2. takipçi 0
  3. puan 27

kadın sözlüğü

deniz
adı üstünde bir sözlük. bu nedenle solda gördüğümüz bir şeyi tıklayıp altına kimmişkine? neymişkine? keşke koynumda olsaymışkine gibi salak şeyler yazmamamız gereken bir yer.

çamur

deniz
su ve toprak gibi, iki kutsal ve olumlu şeyin birleşiminden oluşan, mis gibi kokan bir şeyken, neden kendisine pislik muamelesi yapıldığına anlam veremediğim doğanın bir parçası. hayat kadını gibi. hayatta kadın da çok güzel.

kadın

deniz
herkesin kendisi gibi olması gerektiğini düşünen, yapılan en ufak eleştirel bakışa ters bir bakışla karşılık verendir kimi zaman.

sevgili

deniz
her şeyden önce bir insan, ki üstüne bir de kendisine sevgili adı verildiğine göre, sevdiğiniz insan. bedava yiyecek ve içecek karşılayıcısı olarak görmeye devam ettiğiniz sürece, size bedava yatacak yer de sağlaması muhtemel insan.

çanta

deniz
içine, yanımızda taşımamız gerekenleri koymaya yarayan, neden bokunun çıkarıldığını ve hatta aksesuar adının verildiğini anlamadığım eşya.

tektaş

deniz
aşkınızın yanında her şeyin her daim soluk kalacağından hareketle, parmağa takılan bu saçma şeye hayati önem yüklenmemesi gerektiği kanaatindeyim. hele ki kızgınlık geçirici, affettirici gibi sıfatlara en yüce varlıklardan kadının değil, bu taşın sahip olması duyduğum en saçma düşünce.