confessions

mokar hastasi nihan

1. nesil Yazar

  1. toplam giri 292
  2. takipçi 0
  3. puan 1672

fairy

mokar hastasi nihan
ancak ve ancak öğrencilere yönelik bir üründür. evinde bulaşık makinası olmayan mı kaldı kandırmayın yahu. hangi aklı başında kadın bir şişe fairy kullanıp da 18.000 tabak yıkar? manyak mıyız lan biz. at makinaya o yıkasın. finish denen zımbırtı var.

apartman yöneticisi ile kavga etmek

mokar hastasi nihan
sinirden saç baş yolacağınız bir eylemdir. hele ki bu yönetici emekli asker ise. evet var bundan bir tane benim apartmandan. emekli orgeneral hem de. albay falan değil yani. kapıcının suyunu çıkartıyor. hani kapıcılar kralı filmindeki yönetici - kapıcı hikayesi gibi. kapıcıyı severim o yüzden şımartırım bahşişlerle. neymiş vermeyecekmişim. sana ne be. para benim değil mi ister veririm ister vermem. ben arabama binerken bacaklarımı dikizliyorsun ama. madem öyle ver para doya doya dikizle.


bir de neymiş, evime çok misafir geliyormuş apartman sakinleri şikayetçiymiş. sakin de sakin olsa bare. bir yeni evli çift ( odalarındaki sesleri açıklamayayım istersen yönetici sokak duyuyor), bir yaşlı çift ( ay yerim o tontonları ben. sık sık bir istekleri var mı diye sorarım), üniversite talebesi kızlar ( canlarım benim), birkaç aile. kısacası hepsi ile iyi geçinirim bir kişi de çıkıp "ooo nihan hanım maşallah misafiriniz bu sefer kim, size de çok geliyorlar" demedi. evlerinde demişlerse de bilmiyorum. kapı dinlemek benim değil sizin adetiniz sayın yönetici.

ayrıca evime isteyen gelebilir. adı üstünde misafir. unutma ben yeni taşındığım zaman ısrarla bana gelmek için soruyordun unuttum sanma.

gol

mokar hastasi nihan
eğlenceli bir sıla şarkısı. kesinlikle dırdır eden ve performans düşüklüğüne rağmen çenesi durmayan sevgiliye armağan edilir.

yetti bu vicdan muhasebesi
oldu olmadı muhakemesi
geçtik iyisinden vasadından

a aaa düpedüz mahalle baskısı
bitmedi gitti it dalaşı
sıyırttık aklımızın çeperinden

büyüdü çocuk döndü devran
illa diyorsan hodri meydan
ben hazırım yok korkum senden
paşam artık kork benden

n'apıyormuşuz, bir daha yapmıyormuşuz
sağ gösterip sol vurmuyormuşuz
o şutu çekip golü atamıyorsak
öyle oturduğumuz yerden konuşmuyormuşuz

sıska mı kalsın hayallerimiz
ne münasebep tabii yapabiliriz
tutma beni kolumdan, yolumdan

eskiden olsa farklı düşünürdüm
derdime eklerdim üzülürdüm
oh be günaydın hadi marş marş

anal seks

mokar hastasi nihan
çok sık olmasa bile eğer iki tarafta o sırada istiyorsa yapılmasında bir zarar yok. tabi ki temizlik ve korunma koşulu ile. çünkü anüs bilindiği üzere mikropların bolca bulunduğu bir göt çukurudur. iyi bir anal seks iki tarafa da zevk verir. asla sert olunmamalı ve daima yumuşak ve ağır olunmalıdır. delik alıştığında vitesi ileri geçirebilirsiniz.

kızına sevgilinle aran nasıl diye soran baba

mokar hastasi nihan
sıkılan ve sataşmak için yer arayan babadır. benim babamdır. garibim emekli ve evde annemin başına ekşiyor. e napsın adamcağız kahvesi yok, kumarı yok tüm gün evde annem ne izliyorsa onu izliyor. kadın programlarına bağlanmayı bile düşündü sıkıntıdan. neymiş o kadınların ağzının payını verecekmiş. e tüm gün kadın programı izleyen adam ben evlerine gidince soracak tabi kızım sevgilinle aran nasıl diye. ailecek seviyoruz babamı.
0 /