confessions

nymph

1. nesil Yazar

  1. toplam giri 710
  2. takipçi 0
  3. puan 2959

ilkokul için 5buçuk çok erken

nymph
4+4+4'ün ilk adımı olan okula başlama yaşının çok erken olduğuna inanan ebeveynlerin seslerini duyurmak için internet üzerinden başlattıkları imza kampanyasıdır.

(http://imzakampanyam.com/ilkokul-icin-5bucuk-cok-erken-2-imza-kampanyasi)

önce kendimiz imzalayalım, sonra duymayanlara duyuralım, paylaşalım, çoğalalım.

evlenmeyi düşünenlere tavsiyeler

nymph
her evlilik kendi dinamiği ile yaşadığından, her birey şahsına münhasır olduğundan, bir evlilikte işe yarayan tavsiyenin bir diğer evlilikte işe yaramayabileceğinden çok da gerekli olmadığını düşüdüğüm tavsiyelerdir.
sadece, seçtiğiniz/sevdiğiniz kişinin gerçekten doğru kişi olması için dua edin.

ata karnesi

nymph
uluslararası geçici ithalat sözleşmesi (kısaca istanbul sözleşmesi) ve ekleri kapsamında, taraf ülkeler arasında, başka herhangi bir belgeye gerek duyulmaksızın, eşyanın geçici olarak ithalat ve ihracatını sağlayan gümrük belgeleridir.

ata kısaltması, "geçici kabul" anlamına gelen fransızca "admission temporaire" ve ingilizce "temporary admission" kelimelerinin kısaltmasından (ilk harflerinin birleşmesinden) meydana gelmiştir.

tüzmen

nymph
odtü inşaat mühendisliği mezunu olduğunu bugün kendi ağzından, uluslararası nakliye firması ortağı olduğunu da elime tutuşturduğu kartvizitinden öğrenmiş bulunduğum bir zamanların şarkıcısı.

ankara

nymph
oluşan trafiğinin, araba kullanmayı ve trafik kurallarını bilmeyen şoförler yüzünden olduğuna kanaat getirdiğim şehir. hepsi tüm yollar kendisinin sanır, kimse kimseye yol vermez ama yol verilmesini bekler,yayaya yol vermek nedir bilmezler, çoğu kırmızı ışıktan bi'haberdir, sol şerit durur sağ şerit akar...
0 /