confessions

purple

1. nesil Yazar

  1. toplam giri 41
  2. takipçi 0
  3. puan 138

barney stinson

purple
how i met your mother dizisinin çapkın karakteri. her bölümde kadınları yatağa atmak için türlü türlü numaralar yapar ve başarılı olur. kendine has teorileri, planları ve replikleriyle her kadının one night stand hayallerini süsler. legen... wait for it.. dary, legendary awesome bir kişilik.

bershka

purple
ispanyol asıllı bir giyim markası. istiklal şubesi her daim tıklım tıkıştır. son derece güzel kesimli kotları, casual tişörtleri olmasının yanı sıra çok şık elbiseler, pullu payetli bluzlar, güzel stilettolar bulunabilir. indirim döneminde her şey yerlerdedir.

limon çiçekleri

purple
mustafa ceceli ve ekibinin 2009 bombası. henüz patlamamış olması bengü, serdar ortaç gibi ortam şarkıcılarının çok fazla ortada olmasındandır. inanılmaz güzel temenniler içeren, tam bir türkçe klasiği olmaya aday şarkı.

sözlükteki hatalar

purple
içinde türkçe karakter geçen bir başlık açtıysanız, entryi yolladıktan sonra türkçe karakterler garip şekiller alıp "başlık bulunamadı" hatası veriyor, ama sol frame'de görünüyor başlık.

türkan şoray

purple
zamanında iyi oyuncu olsa da artık rol kabiliyeti ve maalesef güzelliği de zamana yenik düşmüştür. altın kızlarda gördük ki rol mol yapamıyor titremekten. filiz akın gibi elini eteğini çekse de camiadan bu tip diziler yerine, saygıyla hatırlasak hep.

twitter

purple
140 karakter ile o anda ne yapıldığı anlatılan web sitesi. facebook'un çok daha sadesi diyebiliriz. bir diğer farkı da neredeyse tüm hollywood starlarının hayatını an be an takip edebiliyorsunuz. (http://twitter.com/)
0 /