yatağa üçüncü diye ev işi yaptıran çift

yatağa üçüncü diye ev işi yaptıran çift

yatağa üçüncü diye ev işi yaptıran çift

yatağa üçüncü diye ev işi yaptıran çift

yatağa üçüncü diye ev işi yaptıran çift
yatağa üçüncü diye ev işi yaptıran çift

bu ülkede ağız tadıyla fantezi de yapılamayacağını gösteren meseledir.

hazır sözlüğümüz yeni açılmış biraz iç dökeyim dedim.
geçenlerde öyle gezinirken yataklarına üçüncü olarak tek erkek arayan bir çifte denk geldim. ne güzel iştir o, hemen mesaj attım dedim ben gelirim. elitim, düzgünüm, iyi sevişirim. seks tanrısı seçilecek olsa beni seçerler o derece iddialıyım yani. hemen güzel bir mesaj yolladım. kendimi tanıttım.
başladık bu çiftle muhabbete.

bir ara adam bana tamirdir, tadilattır o işlerle aramın nasıl olduğunu sordu. meğer bu çiftimizin tadilatçı fantezisi varmış. işte ben tadilatçı kılığında eve geleceğim işte 3-5 bişeylerle ilgilenip, iki vida sıkarken kadın içeri girecek ve ah ne güzel sıkıyorsunuz vidaları, beni de öyle kuvvetli sıkın, kocam sıkıştırmayalı çok oldu diyecek ve sonrası malum. olaylar gelişecek.

eh konuşunca gayet mantıklı geldi.
tamam dedik. tarih, yer ayarlandı bastık gittik evlerine.
kapıyı adam açıyor, hatun piyasada yok. ilk iş bir kıllandım ama eve de bir kadın eli değdiği belli. neyse ki içeriden seslendi kadın hoşgeldin, şimdi geliyorum diye. en azından bir rahatladım kadın var diye. belli olmaz bu işler, kadın diye gidersin kallavi bir harun abi çıkar bütün hevesin içine kaçar.

geçtik bir yatak odasına. adam hikayeyi anlatıyor. ben dolapla ilgileneceğim işte o ara hatun gelecek filan. öyle şevkle anlatıyor ki lan bir yerde kamera mı var dedim, film mi çeviriyoruz yani. o ara zaten başka kırık dökük eşyalar da getiriyor. dolap desen menteşenin vidası paslanmış, değişmesi lazım. iş çok. sen başla bizimki geliyor dedi. ben boş bekleyeceğime şu işe el atayım dedim. sağolsunlar alet edevat da hazır. arada geçti 10 dakika gelen giden yok. ben de vida işini bıraktım, kırık sandalyeye çivi çakıyorum. o ara adam geldi nasıl gidiyor diye. dedim işte çivi var hah iyi iyi deyip gidecekken durdurdum adamı. abi çivi tamam da yengeye ne zaman çakacağız, olayımız o biliyorsun diye sordum. adam bir bozulur gibi oldu hani karım hakkında nasıl konuşuyon lan deyip yakama yapışsa yeri gibi gerçi geliş amacıma bakarsak çok boktan bir mevzu olur ama neyse. ya tamam o iş bende deyip gittim. ben ev işine devam ediyorum.

bayağı iş bitti. hatta o vidayı bile değiştirdim. ama kadın yok piyasada. ulan çıktım yatak odasından. baktım herif odada oturup sigara tüttürüyor. hani lan kadın dedim. kem küm derken anladık ki hatun ben odadayken arazi olmuş. hay sizin yapacağınız fanteziye atlayayım dedim. çektim kapıyı çıktım. bana da ders olsun, öyle her yatağa üçüncü arayana atlamamak lazım demek ki...

deneme