dizi önerileri

dizi önerileri

dizi önerileri

dizi önerileri

dizi önerileri
dizi önerileri

-love, death & robots (özellikle de bazı bölümlerinde animasyonun ve teknolojinin geldiği son noktayı ağzınız açık bir şekilde deneyimleyebileceğiniz, izlerken "lan bu bölümde yazar ne anlatmak istemiş?!" diyeceğiniz ve kafanızdaki devrelerin cızırtısını duyacağınız çok tatlı minnoş bir mini dizi. her ne kadar bazı bölümleri çok da minnoş olmasa da hehe)
-blood of zeus (anime severlerin ve mitolojiye merakı olanların keyifle izleyebileceği, bir oturuşta bitirebileceğiniz bir mini dizi.)
-dracula (vampirlere sempatisi olanların çok beğenebileceği, sürükleyici hikayesi ve başrol oyuncusuyla insanı etkisi altına alan bir mini dizi)
-lie to me (davranış psikolojisi ve beden diline merakı olanların tıpkı benim gibi elinde bir not defteriyle izleyebileceği bu dizi, paul ekman'ın "ne düşündüğünü biliyorum" isimli kitabındaki engin bilgileri ve tecrübelerinden esinlenerek oluşturulmuş keyifli bir dizi)
-----
10.03.2021 tarihinden bir edit: halihazırda netflix'te patlama yapmış, sonunda size ters köşenin allahını yaşatan, psikopat tiplemeleri, psikolojiyi ve gizem dolu film ve dizileri seven insanların bayılacağını düşündüğüm bir dizi: behind her eyes. itina ile tavsiye edilir..

suits.kalifornication, orange is the new black, liar , lucifer, the 100, %3, ayptical, good girls, gracie and frankie, designated survivor, sense 8, suburra, outlander, hanedan .

the office. arada absürtleşmesine rağmen kaliteli bir komedi dizisi. dwight schrute benim favori karakterim.

true detective

yıllar önce izlemiştim. konusunu hayal meyal hatırlıyorum ama dizi felaket güzeldi ondan eminim. müzikleri çok iyiyidi. ıt's just a slow daaaay. loş bir barda iki dedektifin yada biri dedektif biri olağan şüpheli miydi ? neyse o sahne ve o iki adamın diyaloğu çok iyiydi hatırlamasam da ne dediklerini etkileyici olduğunu hatırlıyorum. minik gözlü bir adam vardı, o çok çekiciydi. dizinin adı kesin kes doğru.

sitcom olarak favorim modern family. aşırı eğlenceli.
queen's gambit, normal people, when they see us. mini dizileri ben çok seviyorum. bunlar da en sevdiklerim.

years and years'ı öneririm. kendisi bir mini dizidir. eşcinsellik, mülteci krizi, teknoloji, gelecek, engelliler vb. gibi aynı anda birden fazla konuya değiniyor. özellikle mülteci ile ilgili bir sahnesi çok duyguluydu. neyse daha fazla konuşmayacağım, izleyin mutlaka sevgili yazarlar:)

şu ara tek takip ettiğim dizi yargı :) her bölüm sonunda merak uyandırmayı başarıyorlar :) bir türk yapımından beklemeyeceğim kadar iyiler.

years and years'? önermi?im fakat neden fleabag'i önermemi?im:/ as?l fleabag'i izleyin, bu daha güzel

deneme