fırsatını bulan erkek aldatır

fırsatını bulan erkek aldatır

fırsatını bulan erkek aldatır

fırsatını bulan erkek aldatır

fırsatını bulan erkek aldatır
fırsatını bulan erkek aldatır

doğru önermedir. alda at dercesine davranışta bulunursan erkek tabi ki aldatır. sonra bizi neden aldatıyorlar. sen aldattırıyorsun haberin yok. hayatı paylaşmıyorsun ki adamla sadece kendini prenses olarak konumlandırıp öyle olmadığını bile bile öyleymişsin gibi davranılmasını bekliyorsun.

hani prenses olsak neyse, neredeyse hepimiz paçozun önde gideniyiz.

bir önermedir. aslında aldatmaz aldatma neredeyse her erkek için son çaredir. çare diyorum çünkü erkek istemeden aldatır. çünkü sevmese o kadınla birlikte olmaz, bir ilişkiye girmez.
midesiz erkelerden bahsetmiyorum tabi ki hatta bu tiplerde de işlev terstir. yani adam gerçekten kendini maddi manevi tatmin eden kadın , eş ,öz bulamamıştır.

her ne kadar erkekte poligami hakimse de sonucu kadının davranışı belirler.
(bkz:monogami)

inanmak istemediğim genellemedir.
eş'ini seven ve kaybedebilme korkusu duyan tüm insanlar, aldatmayı aklının ucundan geçirmez, geçirmemeli.
aldatan erkek var mıdır, evet. aldatan kadınların olduğu gibi...

 spoiler!
erkeklerde oran daha fazla olabilir

ancak hiç bir aldatış karşı tarafa yüklenemez, mal edilemez, kabul edilemezdir.
kangren olmuştur, derhal kesilmelidir.

erkeklerin fırsat kolluyor olmasını düşünmek bile istemediğim, doğru bulmadığım bir söz. bir erkek fırsat kovalıyorsa zaten çoktan o ilişkinin helvasını kavurmalı.

büyük erdemdimdir aldatmamak. fırsat bulamadığı için aldatamayan da vahim durumdadır, o kalp ölmüştür artık, aldatmanın kıstası nedir ki ? aldatma kalptedir.

kesinlikle olmaması gereken oldu aslında. yüksek oranla yapılma nedeni bahanelerin arkasına saklanmaktır. düşük ihtimalle nedenlere bağlı gelişir. olayın nedenlerinin iyi bilinmesi lazım. sonuçta aldatma aldatmadır. yıkmadan önce herzaman yapıcı olmaya gayret gösterilmeli. yıkmaktan kolay ne var şu dünyada.

bir erkek arkadaşım demişti ki; aldatmayan erkek yoktur. aldatmıyorsa ya zamanı yoktur ya da beceremiyordur.
bilmem artık. :)

aldatmak isteyen erkek fırsat yaratır.

"doğru önermedir" önermesinin sağlam temellere dayanmadığı, doğruluk payının kişilerin tecrübelerine, aldığı yaralara ve kişisel yaşamlarına göre değişebildiği bir önermedir. erkek ve yahut kadın fark etmeksizin, aldatan tarafı elbet de tetikleyen faktörler olacaktır ancak bu faktör kendini aldattıran bir diğer birey ve yahut o bireyin kendine bakmaması gibi faktörler değil, aldatan kişinin kendi içsel huzursuzluğu, özgüveni, egosu vb. gibi problemleri olacaktır. çünkü aldatmak gibi, ayrılmak da bir seçenektir.

bir otobüs şoförü olarak, köprüden önce son çıkışı kaçıran son durağa kadar gider.

aldatma fırsat değil sonuçtur. geçilmiş olan son çıkışın geri dönülmez halidir.

yukarıdaki betimleri okuyunca anladım ki erkek aldatır düşüncesi hakim . peki erken neden aldatır bunu yazan yok.

yanlış önermedir. erkekleri bu şekilde genellemek de yanlış. aldatma kişinin karakterine bağlı olarak gerçekleşen bir durum. gerçekten seven ve dürüst bir karaktere sahip olan kişi yapmaz bence.

deneme