25 ekim 2019 astroloji yorumu

25 ekim 2019 astroloji yorumu

25 ekim 2019 astroloji yorumu

25 ekim 2019 astroloji yorumu

25 ekim 2019 astroloji yorumu
25 ekim 2019 astroloji yorumu

önemli hatırlatma; yaptığım yorumlarımı vedik astrolojisine göre yapıyorum. vedik astrolojisi ve batı astrolojisi arasında 23 derecelik bir farklılık vardır ( buradaki terimlerini anlamadım ağabey ve toparlayarak yazdım. program da tanımlayıp çeviremedi) ve ephemeris’ten 23 derece geri alarak harita çizilir ve bu farklılığa göre değerlendirilir. vedik astrolojisi hakkında detaylı bilgileri diğer yazılarımda vereceğim. yazılarımı bu gözle okumanızı rica ediyorum.

25 ekim 2019 gezegen genel durumu şu şekilde. çok yakın bir zamanda merkür retroya girecek. merkür, teraziden çıktı akrep burcuna girdi ve 1. kasım'da da retroya geçecek. her planet in retrosu önemlidir. merkür retroda da biliyorsunuz her şey çok kötü gibi anlatılıyor fakat merkür retrosunun iletişim sorunları yarattığı gibi yarım kalan işlerinizin de tamamlanma ve düzenlenme dönemidir. internette sorun yaşadım, telefonda bilgisayarda sorun yaşadım diyebilirsiniz. yarım kalan daha önce ilerleme kaydedemediğiniz işlerin tamamlanma , ilerleme dönemidir.

venus ise bu aralar terazi burcunda ve kuvvetli güzel bir yerde kendi evinde rahat. yalnız güneş debilite durumunda. debilite demek çok zayıf demek. bu debilite ; gerek sağlık gerek iş hayatı gerek evlilikte bazı sorunlar yaratabilir. bunu dikkate almamız lazım. onun haricinde satürn ile ketu güney ay düğümü denilen ketu yay burcunda iki tane zararlı planet olarak düşünebilirsiniz. ikizler’de de rahu kuzey ay düğümü var. mars'ta başak burcunda peki esasına bu işin esası bu transitler sizin haritanıza göre sizin haritanızda hangi konumda bulunuyor? vedik astrolojiye göre de gerek ana haritanız gerekse de ay burcunuza göre değerlendirilmesi lazım esası da bu ama bunun haricinde basit yorumlarda yapacak olursak ve venüs’ün güzel durumu güneşin kritik durumu merkür'ün de yeni burca geçip bir müddet sonra transitte retroya geçeceğini, jüpiter’in de de bu arada akrepte olduğunu söylemek lazım. şu bir bunlar genel transit bilgileri

(bkz:astrolog noyan)
flatron8@hotmail.com

deneme