bohemian rhapsody

bohemian rhapsody

bohemian rhapsody

bohemian rhapsody

bohemian rhapsody
bohemian rhapsody

freddie mercury'nin hayatınının bir kısmını anlatan film. izlenmesi gereken en güzel 2018 filmlerinden. muzikleri, oyunculuk çok iyi. kesinlikle tavsiye edilir.

ingiliz rock grubu queen'in efsane parçası. 6 dakika uzunluğuna sahip ve 3 ayrı parçadan oluşur. opera ve rock uyumunun eşsiz göstergesidir.

filmden çıktıktan sonra tekrar tekrar izlemek istediğimiz, saatlerce freddie mercury videoları ve queen grubunun eski konser kayıtlarına sardığımız, rami malek'in mükemmel oyunculuk performansına şapka çıkardığımız film. mutlaka izlenmeli.

ingiliz rock grubu queen’in efsanevi üyesi freddie mercury’nin hayatını anlatan, freddie’yi rami melek’in canlandırdığı, pek çok sinema eleştirmeninden övgü alan fakat freddie mercury’nin hayatının aslında tam da doğru anlatılmadığı, yönetmen koltuğunda bryan singee’in oturduğu 2018 yapımı film.

yapımcılar bohemian rhapsodi’nin her ne kadar belgesel özelliği taşımadığını belirtmiş olda da, senaryonun mercury ve queen’in gerçek hikayesini yansıtmamasından ötürü filmden haz almayanlar da seveni kadar çok.

deneme