cpc

cpc

cpc

cpc

cpc
cpc

cost per click. reklamcılıkta tıklama başı maliyet.

cost per click” yani “tıklama başına maliyet” (tbm) teklifi, reklamlarınızın aldığı her bir tıklama için ödeme yapmanız gereken maliyet anlamına gelir. ayrıca tbm teklif kampanyaları için, maksimum tıklama başı maliyet teklifi vererek reklamınıza yapılan bir tıklama için ödemek istediğiniz en yüksek tutarı da belirlemiş olursunuz.

bu teklif türü adwords reklamlarında en sık kullanılan teklif türüdür. örneğin adwords reklamları vermeye başladınız ve kontrolün kendinizde olmasını istiyorsunuz tamda burada cpc teklif türüne göre kampanyanızı yönetmeniz sizin yararınıza olacaktır. sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerinizi eklediğinizi ve gerekli kampanya kurgularını tamamladığınızı varsayarsak. bundan sonrası her anahtar kelimeye ödemek istediğiniz en yüksek tbm teklifi atamak olacaktır. sonrasında bütçeniz dahilinde olmak istediğiniz sıralamaya göre anahtar kelime tbm’ lerinizi yükselterek veya düşürerek düzenleyebilirsiniz

1984 ve 1990 arasında amstrad şirketinin ürettiği 8bitlik kişisel bilgisayar modelidir. açılımı color personel computer' dır. meslek erbabı abilerimden duymuşluğum var.

deneme