kova çağı

kova çağı

kova çağı

kova çağı

kova çağı
kova çağı

1990 dan başlayıp 2025 yılında tamamlanacak balık burcundan kovaya geçilecek çağ.

bir anlayış boyutu ve inanç olan hıristiyanlık form değiştirerek artık tüm gerçeklliğin ortaya çıkacağı dönemdir. şimdi nedir bu diyeceksiniz. isevi düşünce ile yani doğuş
( christ) tamamlanmış olacak. hani hep bekledikleri mehdinin ortaya çıkışı ve isa'nın gelip deccali yer yüzünde yenmesi bir hikaye tadında anlatım. bunun anlamı ise var kabülu ile oluşan dünya-mızın beyindeki varlığının aslında kuantum potansiyelin kendi olduğunu anlama evreleridir.

 spoiler!
hz isanın ikonu balıktır


neptün ve jüpiter tarafından yönetilen balık çağı sona ererken, satürn ile uranüs etkisini hissedeceğiz. tamamen entellektüel ve düşüncenin sınırı olmayan ve insanoğlunun kendi yetilerini fark edeceği ve yaşayacağı kendine şahit olacağı çağ diyebilirim. şimdiye kadar olan bütün inanış, şartlanma, ekonomi, ilişki, hukuk ve hukuk anlayışı yani aklınıza gelen her şey değişecek ve yeni düzen akıl üzerine olacak. eski batıl hale gelmiş her ytürlü inanış ve inanç yıkılacak.
 spoiler!
belki de sözlükte kadının kendini yeniden tanıması için kova elementidir.. ne dersiniz?


belki farkediyosunuzdur son 20-30 senedir dünya inanılmaz bir değişim içerisinde . bu teknolojik ve diğer bütün alanlarda böyle. bu aslında insanın algısının değiştiğinin kanıtı. değişemiş olsa yani anlayışı genişlememiş olsa bu kadar icat yenilik veya olmadık işler davranışlar ortaya çıkmaz.
bu arada dünyanın manyetik kutbu da değişiyor ve dünya aynı zamanda, 2000 yıl sonra balık burcundan çıkıp kova burcuna giriyor. hz. isa öncesi dönem koç burcu olarak hesaplanıyor. 2025 kova’nın tepe noktası. su ( kova) medeniyeti ile tanışmaya çok az kaldı. neptün gezegeninin etkisinden çıkıp, uranüs’ün etkisinde 2000 yıl sürecek ya da 2150 yıl sürecek yeni bir “kozmik dönem” başlıyor. dünyanın balık burcundan çıkması 1975’de başlamış ve bu sürecin 2025’de tamamlanması bekleniyor. 1974 yılı doğumlu biri olarak bunu iyice hissediyorum.

sonuç olarak değişim her zaman güzel ve devamlı olması güzel.
kova burcu hakikat burcudur. su ise varlık aleminde ilmi temsil eder. eşyanın hakikatinin açığa çıkacağı zamandır kova çağı.

(bkz:kıyamet )

deneme