assassin's creed

assassin's creed

assassin's creed

assassin's creed

assassin's creed
assassin's creed

türkçeye "suikastçı'nın inancı" olarak çevirilen, fransız ubisoft firmasının geliştiriciliğini ve dağıtılıcığını yaptığı, özellikle ilk serileri efsane olan oyun. özellilkle tarihe olan ilginiz varsa, hiç oyun oynamadıysanız bile bir kere denemenizi tavsiye ederim. assassin's creed 2, brotherhood ve revelations oyunları tarihi güzellik ve hikaye akıcılığı ile başyapıt sayılabilir.

esir bırakan oyun . eşimle beraber çözdüğümüz haritalar, kısa yollar. bu arada oyunda ölen tarihi herkes gerçekte orada ölmüş. bunu duyduktan sonra daha dikkatli oynadım oyunu.

kızımın tüm serisini tamamladığı,benim de yanında onunla birlikte keyifle oyuna katıldığım, inanılmaz görsel şölen sunan oyun. istanbul 'da geçen bölümler' de, kapalı çarşıda ses kaydı yapmışlar.
notre dame katedrali yangınından sonra, fransız yetkililerin, katedralin onarımı aşamasında, ubisoft ilgililerinden oyun için birebir çizim yaparak kullanmalarından kaynaklı yardım istedikleri söylentileri bile yayılmıştı. görseller o kadar gerçek ve özenlidir.

deneme