atakan kayalar

atakan kayalar

atakan kayalar

atakan kayalar

atakan kayalar
atakan kayalar

filozof çocuk olarak gözümüze gözümüze sokulan çocuk.
aylar önce greta thunberg'i seyrederken sosyal medyada aynı greta thunberg olayına benzeyen bir olayın aslında ikinci dünya savaşı sonunda amerika'nın rusya'yı piskolojik olarak evirebilmesi için aynı senaryo hatta greta thunberg'e neredeyse ikiz kadar benzeyen bir çocukla bir kampanya ile dize getirdiğini okudum.
içimden de haah! tam bize göre bizde de buna benzer bir çocuk çıkarsa şaşırmak diye hayıflanmadım değil.
bugün geldiğimiz noktada filozof bir çocuk olarak poh pohlanıyor ve bize akıl öğretecek düzeyde açıklamalar yaptığını farkettim. hepimiz görüyoruz.

çocuk bu arada masumdur muhtemelen ama bu durumdan faydalanan ve bu durumu kullanacak bir çok çevre olayın üstüne atladı ve sündürmeye başladılar konuyu.

bir algı yapacaksanız ana kural almak istediğiniz cevabın sorusunu sorarsınız. yani sorduğunuz sorunun cevabı istediğiniz veya sizin adınıza konuşacak kişinin vereceği cevap bu olmalı. çanak sorular sorulur ve kişi bilinçli bilinçsiz konusur ama konuştuğu her şet sizin artı hanenize yazılır.

atakan'la yapılan röportajın haddi hesabı yok. dnr'da rastlama da biraz garip geldi ve ölü taklidi yapıyorum.
atakan bir yerde çözümün anarji ve tek dünya düzeni olduğunu söylüyor ve okuduğu kitapların sentezi olduğunu vs söylüyor. buraya kadar masum giden her şey aslında algı operasyonuna dönüşüyor bence.

verilen mesaj ve şu an dünya üzerindeki kavga ulus devletlerin ve halkların kimliksizleştirilip tektip insan-insansı ve robot insana dönüştürülmesi savaşı özünde. bu çocukçağız yaşında buna da icazette bulunmuş.

bu konuda başka bir durum da halkımızın bu kadar ilgi göstermesi. diğerlerinden biraz farklı bir durumu işin bokunu çıkarana kadar köpürtmek bana boş işlerle uğraşan bir millet olduğumuzu düşündürtüyor.

bu çocuk; aptallık, arkadaşları ile salakça şeyler
maalesef bu çocuk hep filozof olmak zorunda.yapamayacak.umarım bu çocuğu kurtarabiliriz.

kelimelerin kifayetsiz kaldığı çocuk

neden bu kadar meşhur olduğunu anlayamadığım, özünde yaşından büyük kitaplar okumuş biraz yasindan büyük düşünen bir cocuk var karşımızda.

deneme