ergün atalay

ergün atalay

ergün atalay

ergün atalay

ergün atalay
ergün atalay

türk-iş sendikası genel başkanıdır.
hükümete yakınlığı ile bilinirdi. son sözleşme de açık mikrofon sayesinde, imza atmıştır bu yakınlığa.
binlerce işci, memur ve ailelerinin vebali boynundadır.

"bu yıl ki görüşmelerden işçiye 150 lira iyileştirme, tüm işçilere ise bu yılın ilk 6 ayı için yüzde 8, ikinci 6 ayı için yüzde 4 oranında zam kararı çıkmıştır"
alıntı sözcü gazetesi

her şeyden önce adam alenen yalancı. eliyle mikrofonu kapattığı görüntülerini izlerken bile şunu söyleyebiliyor " ben ortaya herkesin duyacağı şekilde konuştum zaten "

pazarlıklar sürerken greve gideriz diyordu imzayı attıktan sonra greve gidince ne olacak ancak halay çekerler diyor. kamu çalışanları adına zafer kazanmış sanki, bir de" ben taşeron işçileri de, eyt.lileri de düşünüyorum " diyor. hemen ardından tam tersi sözler ediyor. siyaset benim işim değil diyor ardından s400leri alanlara helal olsun diyor. artık nasıl yanmışsa beyni terör örgütünden, çevrecilerden, köprülerden, işçilerin ne kadar güvenilmez olduklarından, çalışanların ne kadar haklı olduğundan, hükümetin enflasyon oranı ile ilgili açıklamaların güvenilir olmadığından ama enflasyon oranına göre yapılan zammın ne kadar yerinde olduğundan vs vs bir nefeste neler demedi ki birbirini tutmayan.

işi deliliğe vuruyor dedikleri bu olsa gerek.

deneme