sokağa tüküren erkekler

sokağa tüküren erkekler

sokağa tüküren erkekler

sokağa tüküren erkekler

sokağa tüküren erkekler
sokağa tüküren erkekler

sokağa tüküren insanlar değil, sokağa tüküren erkekler. bu güne kadar sokağa tüküren bir kadınla ben şahsen karşılaşmadım. başlığın da tanıma ihtiyacı yok sanırım , burada bulunuyor olmalarına ihtimal vermiyorum ama tesadüf ederlerse diye direkt olarak bu iğrençliği yapanlara hitap etmek istiyorum.

siz var ya siz, utanmadan, sıkılmadan höğk höğk yerlere tükürenler, o yere fırlattığınız vücut sıvınızdan bile daha mide bulandırıcı varlığınız. ya sizi kim öpüyor, kim sarılıyor size, kim sizinle aynı masada yemek yiyor ! ne biçim insanlarsınız be, gidin evinizin salonuna sıçın isterseniz ama sokaklar bir tek size ait değil. belli bir yaşın çirkin davranışı da değil üstelik, gencinden yaşlısına her gün biriniz yüzünden bu pisliğe illa tanık olacağız. kapıdan adımınızı dışarı atar atmaz, otobüs durağında, trafikte araç camından asfalta, bankamatik kuyruğunda her yerde ama her yerde ! bir gün çıldırıp o temizlediğiniz boğazınıza parmaklarımı dolayıp siz morarana kadar sıkacağım.

edit: imla

insanlıktan nasibini almamış ve iyi aile terbiyesi görmemiş kişilerdir.

mideniz bulansa da utansın diye gözlerine bakarsınız ama utanmaz ve baktığınız için sizi utandırırlar. umarım yok olurlar.

imkan olsa alıp o tükürüğü yüzlerine süresiniz gelecek erkekimsi.

nereden çıkıyor bu erkek bozuntuları, hiç mi yol yordam bilmiyorlar. asıl neye üzülüyorum biliyor musunuz? bu erkekimsileri birileri seviyor ya işte bunu düşününce onlarında yüzüne benim tüküresim geliyor.

deneme