yay burcu kadını

yay burcu kadını

yay burcu kadını

yay burcu kadını

yay burcu kadını
yay burcu kadını

yay burcu kadını kültürlü, alımlı, espritüel, duyarlı ve akıllı yönleriyle dikkat çeker. hassas ve kırılgan bir yapısı vardır. affedicidir. zekidir ve kavrama yeteneği kuvvetlidir. birden fazla konuya ilgi duyabilir ve hepsiyle ilgili bilgi sahibi olabilir.
yay burcu kadınının sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. huzursuzluktan hoşlanmaz ve huzursuzluk olan ortamlarda fazla bulunmaz. çevresinde enerjik ve neşeli yapısıyla aranan bir dosttur. dostlarına çok önem verir ve fedakardır.
yay burcu kadını eğlenceye ve gezmeye meraklıdır. seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever. maddi anlamda güçlü olmak ister. para onun için araçtır. cömert hatta biraz savurgandır.
karşı cinsle olan ilişkisinde öncelikle arkadaşlığa ve dostluğa önem verir. özgürlüğüne düşkün olan yay kadını kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. bu nedenle evlilik ona uzak bir kavram gibi gelmektedir. ilişkisinde kendini kısıtlanmış hissetmezse evlenebilir ve sadık bir partner olur.
yay burcu kadını ilgiden ve komplimanlardan çok keyif alır. çoğu zaman arkadaşlıkla aşkı birbirine karıştıran yay burcu kadını öncelikle karşı tarafta güven ve dostluk arar. beğendiği insanla sohbet edebilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek onun için çok önemlidir.
yay burcu kadını evlendiği zaman çok keyifli bir partner olacaktır. çocuklara düşkündür ve çocuklarıyla dostluğa dayanan bir ilişki kuracaktır.
en sevdiği şeyler: meydan okumak, flört etmek, evcil hayvanlar, yolculuk, gülmek, kitaplar, ilham veren öyküler, özgürlük, dışarıda olmak.
nefret ettiği şeyler: ön yargı, rutin, kurallar, can sıkkınlığı, meseleleri çok ciddiye almak, “yapamazsın” sözü, yapışkan insanlar, sınırlandırılmak, kısıtlanmak.

insanın hayatında bir yay burcu kadını olması kadar kötü olan diğer şey hayatında bir yay burcu kadını olmamasıdır. tecrübe ile sabit.

bir zamanlar en yakın arkadaşım olan kadın yay burcuydu. pek çok açıdan onunla arkadaş olmak harika olsa da pek çok açıdan da çileden çıkarıcıydı. sonunda arkadaşlığımı bitirdim. iyi mi yaptım kötü mü yaptım hiç bir zaman emin olamayacağım ama sanırım o da tatlı diline ve neredeyse her istediğini kolayca elde edebilecek pozitif enerjisine rağmen bir ikizler kadınını istediği gibi yönlendiremeyeceğini öğrenmiştir.

burçlar arasında ön yargılı olduğum tek burçtur. öyle ki bir kadın yay burcuyum derse ortamdan uzaklaşmak istiyorum.
genelleme yapıp şöyledirler böyledirler demek istemiyorum ama bana yıllarca en arızalıları denk geldi.
hatta ardıma baktığımda bir yay kadını enkazı görüyorum o kadar.
(bkz: yay demeyin bana)

bu kadın benim annem. fedakar, adalet duygusu gelişmiş, ince ruhlu, bakımlı, tutumlu, güvenilir, cömert, özgürlükçü ve ayakları yere sapasağlam basan piskolojisi çok sağlam insanlardır. e bırakın da annemiz kötü özelliklerini saymayalım.

şu anki tecrübelerime dayanarak sinirlendirilmemesi gereken kişi kategorisinde.

deneme