back-up alma

back-up alma

back-up alma

back-up alma

back-up alma
back-up alma

düzenli olarak alınması sayesinde, sitenize ya da bilgisayarınıza yapılan ucuz ve hain saldırıların işlevsiz kalması durumudur.

siz siz olun hackerlığa soyunmayın, bunun hukuku var, yasası var. acınası oluyor.

bazen dusunuyorum da, keske hayatimizin back up’ini alabilsek... bazi insanlari hic tanimadan onceki zamana, bizden goturduklerini, hayatimizdan caldiklarini calmadan, bizi insanlardan sogutmadan onceki zamanlara donebilecegimiz bir back up alabilsek keske... belki o zaman dunya daha guzel bir hal alabilirdi. en azindan bir esc tusu da olsa fena olmazdi hani? hayatimiza hata olarak giren insanlari tek bir tus ile hayatimizdan atabilirdik ne dersiniz?

bazen düşünüyorum da hayatımızın hiç back-up'ını hiç almasak sadece şimdi de yaşasak.

ne back up ne de front-up alsak, ne geçmişte ne de gelecekte yaşasak.
hayatımızda sadece şimdi, şu an ve şu andan başka bir şey olmasa. geriye dönmeden ileride ne olacak kaygısı olmadan yaşasak?

zor mu ? bu kadar beyin çelen konu varken zor be...

ha bugün ha yarın yaparım diye ertelediğimiz, yapmadığımızda da basit bir casus yazılım sonrası kullanılmaz hal alan bilgisayarımızda tüm güzel fotoğrafların silinmesiyle sonuçlanan hazin süreç.

belgelerinizi, fotoğraflarınızı, çalışmalarınızı koruma almak için birkaç yere daha kaydetme durumudur. her zaman yarın yapayım denilen ama bir türlü yapılamayan.

su testisi su yolunda kırılır.

deneme