emine bulut

emine bulut

emine bulut

emine bulut

emine bulut
emine bulut

bir evladın feryadı ile içimiz yandı yine.. o evladın annesi de yavrusunu sahipsiz bırakmamak için ölmek istemiyorum diye feryad etti ama duyan olmadı. o anları videoya çekmek yardım etmekten önce gelirdi çünkü..
duyun artık anneleri, evlatları.. bu zalimlere öyle cezalar verin ki akıllarından bile geçiremesinler cana kıymayı..

anıt sayaç listesine kara harflerle girecek olan kadersiz annedir.
neye yanmalı bilemiyorum. boğazı kesilip bilinci hala yerinde olan çocuğunun yani başında, dimdik "ölmek istemiyorum" diyen çaresiz anneye mi, babası tarafından annesi gözleri önünde dehşet verici bir şekilde can veren o çocuğun artık normal bir hayatının olmayacağına mı ya da bu katil insanlardan bir sürü olmasına ve ne zaman başımıza ne geleceğini bilemeyişimize mi... neye yanmalı, ne denmeli...
hiç bilemiyorum. sadece kanıyorum...

seyrettiğimde şok olduğum olay. bir çocuğun gözleri önünde annesini öldürülmesi akıl almaz bir olay. allah geride kalanlara yardımcı olsun.

bir haber sitesinde o video kendiliğinden açıldı. o yavruyu annesinin kanlı saçlarını okşamaya çalışırken gördüm. feryadını duydum. zavallı kadını duydum. dondum. kanım çekildi.
tüm gün yutkundum. boğazıma bir taş oturdu. o taşı yutamadım. yutamıyoruz artık.
sabır taşı çatlayıp, un ufak olalı çok zaman oldu.
çok kadın "ölmek istemedi"
çok evlat "ölme anne" diye gözyaşı döktü.
yetkililerin acil önlemler almasını, akan kanı durdurmasını, ülkenin bu yarasını gerekiyorsa kesip atmasını bekliyoruz.
hadi lütfen! ne olur! yeter artık!

bir toplumun uyanması için evladının gözü önünde hunharca katledilmeyi göze almış çok yüce bir ruhtur. bizler negatif söylemleri bedduaları bırakıp, birlik olarak bilincimizi yükseltmedikçe daha çok "emine bulut"lar kendini feda edecektir.

deneme