erken boşalma

erken boşalma

erken boşalma

erken boşalma

erken boşalma
erken boşalma

dakika bir gol bir sayın seyirciler... seyirci burada siz oluyorsunuz. gecenin kalanı gözünüzün önünden akıııp gidiyor.

geneli psikolojik sorunlara veya kendini yetersiz hissetmeye dayalı erken gelen şeyimsi.

e tabi erken gelince gazozun gazı da kaçıyor. tam yükselmişsin zirve yapacağım diyorsun hoop bir de bakmışsın yerlerde her şey.

ilişkiyi sadece mekanik düşünürsen olacağı bu.

erkeklerde görülen, cinsel fonksiyon bozukluğu olarak tanımlanan durum. görülme sıklığı dünya genelinde %50 civarında iken türk erkeklerinde %20 oranındaymış. tabi istatiksel veri çıkarmak için kaynak olması gerekiyor. türk erkeklerinin erken boşalma sorunları olduğunu kabul edip tedavi için başvurmaları ve böylece kayıtlara geçmesi pek olağan bir durum olmayacağından o %20 lik oran ne kadar doğru bilinemez. üstelik cinsel birleşmeden 1 dakika sonra boşalma gerçekleştiğinde bunun erken boşalma sorunu olarak tanımlandığı düşünülürse durum daha net anlaşılabilir sanırım.

erkekler için cinsel performans sorunları bir tabu, bırakın partneri veya bir hemcinsi ile konuşmayı bir doktorla bile görüşmekten çekinirler konuyu. ayrıca nasılsa türk kadınları da çoğunlukla partnerinin bu durumdan muzdarip olduğunun farkında bile değildir. tersine kendisinin uyum sağlayamadığını düşünüyordur. yani körler sağırlar birbirini ağırlar durumu biraz.

deneme