killa hakan

killa hakan

killa hakan

killa hakan

killa hakan
killa hakan

gerçek adı hakan durmuş olan almanya' da yaşayan türk rapçi. muhabbeti ve tanımlamarı aşırı hoşuma gidiyor. birçok komedi gösterisinden daha çok eğlenmekteyim. vaktiniz varsa mutlaka izleyin ve bir deneyin.

kafası son derece karışık tuhaf rapçi bir tip. yanımda yöremde olsa ve konuşmaya başlasa arkama bakmadan kaçarım. uykusuzlar kulübüne konuk olduğu bölümü izlemiştim 1 dk içinde farkettim ki beyin hücrelerim ölüyor hemen kanal değiştim.

fuat'ın ustası, zamanımızdaki rapçilerin bilgi ve deneyim dedesidir. almanyada birçok kez hapse düşmüş ve evle arası pek iyi olmayan gangster rap yapan bir rap üstadıdır.
en son hapse girmesinin nedeni alman polisine nazi demesidir.
türkiyede oldskool kelimesinin eşittirden sonra yazılan kısmıdır.boe b'nin öğrencisidir. 1986'dan beri rap içinde olan üstad 1994 yılında aktif olarak bu piyasaya girmiştir.
dağılmış olan islamic force'un eski elemanıdır. çevresindeki bütün mc'ler çoluk çocuğa karışmasına rağmen davasının peşinde koşan bir insandır. değeri anlaşılmadığını düşündüğüm kişidir.

geçenlerde trt belgesel'de harbi getto programına denk gelerek tanımış olduğum rapçi.
yaptığı müzik bana pek hitap etmese de yaşadıkları çok ilgimi çekti.
program bir kaç bölümden oluşuyor. almanya'da yaşayan türkler'in yaşadığı sıkıntıları dillendiriyor. fırsatınız olursa izlemenizi tavsiye ederim.

deneme