bebek hediyesi

bebek hediyesi

bebek hediyesi

bebek hediyesi

bebek hediyesi
bebek hediyesi

seçimi, en şirin reyonların arasında dolaşılarak yapılan hediyedir.
eskiden, kuyumcuya gidilir, bebek sahibinin yakınlığına göre, bir küçük altın ya da bir altın maşallah seçilirdi.
sonra bir bebe mağazasına gidilir, keyifle dolaşılır, şık bir bebek kıyafeti seçilirdi. altın ya da maşallah kıyafete iliştirilir, tatlı veya çikolata yaptırılır, bebek ziyareti gerçekleştirildi.
şimdi, yakınlıklarına göre sınıflandırır olduk bebekleri. birinci derece altını kapıyor, diğerlerine kıyafet, battaniye, tulum vb. kalıyor.
ah ekonomik şartlar, bebeleri bile vurdu! keşke eskisi gibi gönlümüzce sevindirsek herkesi. mümkün değil. gönül istiyor da, cüzdan hemen kulağını çekiyor.

bebek hediyesi olarak yeni doğan bebeğe, 3 aylık ve sonrası bedenlerde kıyafetler alınmalı. yoksa alınan hediye kullanılmadan dolaba kaldırılıyor.

doğuma 3 ay kala sevgili kayınvalidiceğim ve anneciğimin para harcadığı tüm ürünlerin diğer adı.

yeni doğan bebeği görmeye giderken alınan hediye. kıyafet alıyorsanız 3-6 ay almalısınız ki giydirebilsinler. ama bence en iyi hediyelerden biri bez. ilk zamanlar çok sık değiştirildiği ve fiyatlarının bir servete dönüştüğü düşünülürse

evde duran, birileri denk gelir nasıl olsa diye tutulanları bebeğin ayına denk getirebilirsen iyidir. ama değişim kartı olamadığı için tercihen son dakikada alınanlar daha uygun olur.

en güzel bebek hediyesi şüphesiz ki el emeği olan her hangi bir şey olabilir. kapı süsü, amigurumi ya da duvarı süsleyecek başka bir şey.
kıyafet dışında alınabilecek en güzel bebek hediyeleri ise;
bebek bezi, bebek bezi çöp kovası ve torbası, mayo ve slipstop, ahşap oyuncak
lego ya da organik pirinç, bulgur, irmik, mercimek, tarhana, makarna gibi ek gıda süresince anneye destek olacak bir gıda sepeti.

deneme