black friday

black friday

black friday

black friday

black friday
black friday

geçen yıl pek islami (!) kesim tarafından protesto edilince, bu yıl, şahane cuma, efsane cuma, ne olursa olsun gel al cumasına dönüşmüş alışveriş çılgınlığıdır. izlenimlerime göre, fiyatlar önce bindirilip, sonra indirilir. cüzdanı uygun olanlara rasgele.

robinson'un cuma ile karşılaştığı gün olur kendileri.

araştırmadım ama, en güzel tebrik mesajları için bir web sitesi açılmıştır diye düşlündüğüm etkinlik/aldatmaca.

hayırlı kara cumalar.

indirim kampanyalarının türkiye’de beklenen performansı yakalayamadığı ulu amerikan kökenli inidirim kampanyası

kapitalizmin son oyunu. genelde şimdiye kadar insanları alışverişe sevk etmek için son derece yaratıcı (!) günler uydururlarken (bkz:sevgililer günü)(bkz:anneler günü) falanca günü filanca günü şeklinde, bu sefer böyle bir kasmaya hiç ihtiyaç duyulmamış, "alışveriş yapın diye fiyatları köküne kadar indirdik, gelin, alın!" şeklinde bir fikirle ortaya çıkmış amariga'nın oyunu. bu sene 3.senesi ve şimdiden tüm dünya bu furyanın etkisi altına girmiş durumda. mağaza önünde kuyruklarda, giriş izdihamlarında ezilmeyin, akıllı olun, işi bilin, işe gitmeyin, internetten alın, keyfinize bakın :d

az kaldı şurda 2 gün sonra herşey biticek :) geçen sene güzel indirimler yakalamıştım bakalım bu sene. ? hayırlı cumalar.

her sene tüm e-ticaret sitelerinde yaşanan, iyi araştırma yapanların güzel indirimler yakaladığı kampanyalı günlerdir. neden black olduğu hakkında fikrim yok.

geliyor gönlümün efendisi adlı ebru şarkısını kendisine söylediğim efsanevi alışveriş günüdür.

trendyoldan indirimli alabileceğim birşeyler var mı diye bakarken, gecenin 12 olmasıyla sitenin çöküşüne şahit olduğum, meğer insanlarımızın çılgınlar gibi beklediği alışveriş günüymüş.
böyle saçmalık olur mu allah aşkına, çocuklar uyumuş, ben sitenin düzelmesini mi bekleyecektim, en fazla sözlükte dolaşabilirim dedim ve alışveriş macerama son verdim.
uykumu uyurum 10 tl fazladan alırım.

amerika'da kölelik kaldırılmadan önce kurulan köle pazarında cuma gününe özel yapılan indirim günüdür.

eğer sıkı bir araştırma içinde olunursa aslında indirimin faizin içine gömüldüğü sözde indirim günüdür.
senede bir gelir.

deneme