büyüyen beşik

büyüyen beşik

büyüyen beşik

büyüyen beşik

büyüyen beşik
büyüyen beşik

bebek alışverişinde sıkıntının geleceği son nokta. tanınmış bir marka mı ? lokal bir marka mı ? özellik ve kullanışı nasıl sorunsalı kafalardan çıkan milyarca soru. herkesten karışık tavsiye.
katlanılmaz sorular. gün geçtikçe zamanın kısalması
edit: hala karar veremedik sözlük.

anlaşılan bu işte usta olanların bile zorlandığı bir seçim. şöyle bir video var, belki ihtiyacı olanlara fikir verebilir.

büyüklüğü nedeniyle ebeveyn odasına sığmayan ve bu sebeple emzirme dönemi boyunca muhtemelen atıl duracak olan beşiktir.

annenin yüksek eşikli yorgunlukları hesap edilecek olursa en mantıklı tercih, anne yatağı yanı beşiklerdir.
anne iki saatte bir ya da daha kısa sürelerde uyanacak ve yataktan kalkmadan bebeği besleyebilecektir. bu tip yataklar ise çocuk odasında olduğu için anne yorulacaktır.

 spoiler!
anne yanı yatakların kullanım süresi altı ay kadar olduğu için gereksiz bir masraf gibi düşünülebilir ancak ikinci el sitelerinden temiz bir tane bulunabilir, karını bilenler böyle yapıyor.

beşik halindeyken bir el takımıyla büyüyüp tek kişilik yataktan hallice olan beşik çeşididir. kızım doğduğundan beridir kullandığım beşiğini 2 buçuk yaşında artık büyütmeye karar verdik. iyi hoş kullanıyoruz fakat çıkan parçaların delikleri hoş olmayan bir görüntü bırakıyor. ama biz oraları sticerlarla kapattık. zaten yatağın neredeyse her yeri sticer. yatak ölçüsü de tek kişiliğe göre biraz daha küçük ebatlarda geldi bana ama sığıyor tabiki çocuğumuz. bu arada marka çilek mobilya.

deneme