cilt bakımı

cilt bakımı

cilt bakımı

cilt bakımı

cilt bakımı
cilt bakımı

belli bir yaşın üzerinde ve belli zamanlarda nem dengesini düzenleyebilmek ve temiz kalmasını sağlamak için şart olan işlemlerdir.
annelerimizin zamanında su-sabun yetermiş, bizlere soda veya temizleyici tonik önerirken, günümüzde çeşitlilik o kadar arttı ki seçim yapmak güç. markalar ürün yelpazesini genişlettikçe, kadınların işi daha da zorlaşıyor. fiyat fayda dengesini bulup, o üründen şaşmamak lazım galiba.

cilt bakımının 18 yaşından itibaren yaşa ve cilde uygun olarak başlanılması ilerki yaşlar için yatırım.

kadınların aylık etkinlikleri arasında ilk sırayı alır.
çeşitliliği sebebiyle akıl karıştırsa da, temel cilt bakımı üzerine vitamin yüklemesi her cilt tipi için en uygun olanıdır.

bakım var bakım var. kimi kadın şöyle sanıyor, bikere bakım yaptırdım ömür boyu bakimli durmalı. halbusi evini omrunde bir mi bakıma aliyosun. cilt de öyle ilgilenmediğinde hemen bi siyah noktalar, gözenekler, lekeler, kırışıklıklar başlıyor.
en kötü ayda bir derinlemesine bakım, günlük de rutin olmalı.

kadınların bitmeyen çilesi. önce jelle yıka sonra tonikle gece ayrı gündüz ayrı krem kullan haftada bir peeling yap ayda birkaç ayda bir özel bakım için güzellik merkezlerine tonla para yatır. sonuç gitmiyor bu siyah noktalar:/

şu anda sadece kaz ayakları için krem sürüyorum. birde alerji için.

hava,su,besinlerin kirliliğinden ötürü aksatmamamız gereken olay.

en iyi cilt bakımı dengeli beslenmeyle olur. dengeli beslenme vücuttaki bütün salı ve düzenin işlemesine ve sağlıklı devam etmesini sağlar.

dengeli beslenmenin 1. kuralı da; tükettiğin kadar yemek ve vücudunun ihtiyacını yemekten geçiyor.

yok bıyığım çıktı, yok dibim geldi diyerek kendinize yaptığınız zulüm takdire şayan. biz de arkadan kıs kıs gülerek bakıyoruz halinize.

dıştan değil içten yapıldığına inandığım bakımdır.
formül: bol bol su tüketimi.

deneme