flamingo köy

flamingo köy

flamingo köy

flamingo köy

flamingo köy
flamingo köy

çatalca’ya girmeden sağdaki gökçeali yolunu takip ediyorsunuz. yaklaşık 5 km sonra gökçeali köy’ü girişindeki gökçeali köprüsünü geçince hemen soldaki ilk yola girerek cevizlik sokak boyunca 250 metre gidiniz. flamingo köy solunuzda diye kendi yerlerini bildiren zamazingo yer.

flamingolar aslında göçmen kuşlar olmasına rağmen buradaki flamingolar uçmuyorlar. 7/24 hatta 12 ay buradalar sebebi ise kanatlarının kısaltılması ve uçamaz hale getirilmeleri.

kapitalizm böyle bir şey. para kazanmak için adamın boyunu da uzatırlar yerden yere de vururlar.
https://www.flamingokoy.com/

trabzonspor'un eski başka adayı ve cnn türk'ün spikeri gözde atasoy kökçü'nün babası metin atasoy tarafından kurulmuştur.

ibb denetçileri tarafından yapılan denetimde flamingoların kanatlarının normal ve olması gereken gibi olduğu bildirilmiştir. tabi yersen.

eminim ki; flamingo köye gidenlerin çoğu, "yahu arkadaş neden uçmuyor bu kuşlar" dememiştir, öğrenseler de demeyeceklerdir.

bizlerin iyi vakit geçirip eğlenebilmesi için flamingoların kanatlarının kesilip uçmaları engelenen canlıya saygısı olmayan mekan.
ama çok iyi bakılıyorlar demeyin sakın. sizi bir yere kapatsam ve iyi baksam orada kalmak ister miydiniz?!

ınstagram fotoğraflarının aksine, çok da güzel olmayan bir yer. zavallı flamingoların küçücük alanda hapsoldukları bir yer. bize sadece içerisindeki çocuk parkı güzel geldi desem yeridir

daha yakınına vardığımızdaki araç kuyduğu ve arabayı park etme sorunu üstüne bi de girişindeki kalabalığı görünce içeri girmeye vazgeçtiğimiz çatalca'da bir mekan.

deneme