homoseksüelliği övmeyi modernlik sanmak

homoseksüelliği övmeyi modernlik sanmak

homoseksüelliği övmeyi modernlik sanmak

homoseksüelliği övmeyi modernlik sanmak

homoseksüelliği övmeyi modernlik sanmak
homoseksüelliği övmeyi modernlik sanmak

son dönemin yükselen aydın görüşün dayanılmaz modernliği.
gün geçmiyor ki aydın olmak modern gözükmek için bir tarafımızı açmayalım sayın seyirciler. yükselen trend olan aydınlığı ahkam kesmekle karıştıran genişleme eğilimi gösteren mikrobik kesim şimdi de modern gözükmek için elinden geleni yapıyor. şimdinin trendi homoseksüelliği övmek. hem de bunu cinsler arası eşitlik vs gibi bir kılıfla yapıyorlar. bu eşitlik denen şey aslında bir balığı kedi gibi davranmasını, koşmasını atlayıp zıplamasını beklemek gibi bir şey. cinsler birbirini tamamlamak için varlar. bir kadın ve erkeğin eşit olduğunu söylemek abes. kabin karşısında kesinlikle eşitler buna kimse bir şey söyleyemez.

yalnız cinsiyetler arasındaki birbirini tamamlayacak özellikleri ortadan kaldırırsanız bütün deneyle oynarsınız.

neyse modern kişiler öyle ki, rahatı bozulmasın, twitter 'dan öğrendiği 160 karakter bilgiyi instagram postuyla harmanlayıp modernitenin dibini bize yaşatıyor. adnan menderes' in her mahalleye bir zengin parolası şimdilerde her aileye bir modern, hatta bir modern alana salaklık bedava şeklinde devam ediyor.

kendini özel hissetmek veya biraz olsun farklılaşma uğruna olmadık saçmalıkları gösteren tek hücreli amipler türedi. bir de hızlıca bölünüp çoğalıyorlar.

ne için nelerden vazgeçtiklerini bilseler???

gayrımeşru olanın meşru olmaya evrilme halidir.
bazı şeylerin meşrulaştırılmasının kötülüğe giden ilk adım olduğunu düşünüyorum.

edit: popüler kültür bağımlısı olan kaç gencin aldıkları psikolojik yardım ile eşcinsel olmadıkları hususunda bir dizi rapor bulunmakta. eğilimlerin, üniseks kimliklerin giderek çoğalmasının arkasında büyük ve planlı bir medya gücü mevcut. kastım kimsenin cinsel kimliğine laf etmek değil, kasti meşruluğun nelere sebebiyet vereceği. yakinen yaşadım, biliyorum.

 spoiler!
tanımının yetersiz olduğunu anladı

homofobinin ilanı olan başlık.

eşcinsellik bir seçim, bir tercih olmadığından reklamı yapılacak özendirilecek bir durum da değildir. eşcinsellik bir yönelimdir. heteroseksüel bireylere eşcinsel olmayı dayatmak kadar abesdir eşcinsel bireylere heteroseksüelliği dayatmak. her iki yönelimin de övülecek veya yerilecek tarafı yoktur çünkü bu bilinçli bir seçim değildir. bilim eşcinselliğin bir hastalık yada bilinçli tercih olmadığını aynı zamanda homofobinin bir hastalık olduğunu artık net olarak ortaya koymuştur.

övmek değil kabul etmek modernlik değil anlamak...
tecavüz edilen bebeklerin, hayvanların; infaz edilen kadınların, boğazı kesilen insanların yaşadığı bir dünya da insanların cinsel eğilimleri kimseyi ilgilendirmez. çünkü onlarınki tercih değil. diğerleri tercihen yapılan şeyler.

homoseksüellik belli tarihlere kadar hastalık, daha sonra ruhsal bozukluktan kaynaklanan tercih, şimdilerde yönelim kabul ediliyormuş.
sözlükte açılan betimlerdeki görüşlerden doğan farklılığın içine dalmadan, bir kaç bir şey okudum, böyle açıklamaya çalışıyorlar.
reklamı nasıl yapılıyor? bilmiyorum. ben hiç rastlamadım. ama tercihi nedeniyle çok acı çekmiş bir insan tanıdım. (bir başka betimde uzunca anlatmak istiyorum)
çalıp, çırpıp, eziyet edip, çoluk, çocuğa tecavüz edenleri gördük erkek diye,
en olmadık lafları edip, yuva yıkan, iş bozan kadınlar gördük.
cinsiyetin insan olmakla, iyi olmakla, vicdanlı olmakla ilgisi vardı, bize mi öğretmeyi unuttular?
ötekileştirmeyi ne kadar sever olduk! ne kadar acı değil mi?

deneme