kadınların sevmediği kadınlar

kadınların sevmediği kadınlar

kadınların sevmediği kadınlar

kadınların sevmediği kadınlar

kadınların sevmediği kadınlar
kadınların sevmediği kadınlar

kaynana , görümce, bilimum akraba olabileceği gibi güç savaşında rakiplerimizde bu sınıftandır.
bir tüyo vereyim hepsinin kesişim kümesi bizi kendimiz dışında birisi olmaya zorlamalarıdır.

aptalca davranan, gücünün farkında olmayan korkak kadınlar. ben bilmem beyim bilir kadınları. durmadan çocuk doğurup , o çocuklar kendi işlerini yapacak yaşa geldikleri halde mental bozukluklara sahipmiş gibi elleriyle besleyen giydiren poposunu silen kadınlar. kendi parasını kazanabilecekken çalışmak istemeyen evde gönüllü hizmetçilik eden kadınlar. bir saat boyunca nefes almadan kocasından şikayet eden " neden boşanmıyorsun " diye sorulduğunda sanki canı alınıyormuşcasına şok olup ortamdan kaçarak uzaklaşan kadınlar. kitap okumayı zaman bulamadığını söyleyip günde 5 saat tv izleyen kadınlar.

kadin kadını görünce azar, kabul edin veya etmeyin ama erkeklerin bulunduğu grupta böyle tuhaf hareketler yapan, laf sokan, dakika başı saç baş düzelten tiplere raslayamazsiniz.
ama kadın gruplarinda veya hiyerarsik ortamda bir kadın mutlaka diğer bir kadinla ister reelde ister hayalde yarışa baslar.
ışte bu tip boş ve super egosu ile id kısmını dizginleyememis kadınları sevmiyorum.
ıs hayatinda seçim şansım yok lakin onun çözümünü başka sekilde öğrendim ama sosyal hayatimda bu tip kadinlari kendimden uzak tutuyorum ha olur da araya karışmıştir o zaman onlara da gerekli cevabı pesinden veriyorum.
hayat kimsenin finalde madalya takıldığı bir yarış değil. bizim icin manasiz olan bir başkası için vazgecilmez olabilir.
o yüzden neden böyle yapmadi veya ben olsam tarzi cumleler kuranları da sevmiyorum. herkesin acısı da sevinci de seçimi de kendine ait.

ağlayarak her şeyi çözmeye çalışan, her ortamda bir pürüz çıkaran, her defasında mağdur olduğunu iddia eden, denemediği bir şey için "ben bundan anlamam" diyen, herkesle iyi geçinmeye çalışma yöntemi ile etliye sütlüye karışmayan ve yaptığı kurnazlıkların farkedilmediğini sanan kadınlardır.

bu örneklere benzer erkekler de vardır. (bkz: kadınların sevmediği erkek davranışları )

kadınların sevmediği kadınlar diyoruz ama aslında tanımadığımız her bir kadını sevmeyerek başlıyoruz. ne gerek var? zaten kadınların her konuda ikinci plana atıldığı, gereken önemin verilmediği bir dünyada yaşıyoruz . birbirimizi yüceltmek, desteklemek yerine hep bir rekabet, hep bir kıyas. iş hayatı, aile hayatı ve sosyal hayat her yerde bu neredeyse bu böyle. emin olun erkekler kadınların bu davranışından nemalanıyor, birçoğu sırf bu kıyasın getirdiği avantajdan faydalanarak haketmediniz mertebelere yükseliyor. günün birinde birbirimize yeterince arka çıkmayı öğrenirsek dünyanın seyri de değişir. kadınların vicdanıyla yönetimler yumuşar, daha barışçıl bir ortam gelir. kim bilir?

gittiği düğün vs gibi ortamlarda her zaman sadece kendi varmış, dünyaları o yaratmış havalarında, herşeyi bildiğini zanneden oldumcuk kadınlardır.

ekseriyetle kaynana ve kaynanayı seven kadınlar :)

kendi kişiliğini, karakterini ve kararlarını erkek kişisinin gölgesinde bırakan kadınlar tahammül edemiyorum lütfen kendiniz olunuz.

amerikaya kayin validemle gittim. air b& b de kaliyoruz. ev sahibi kadin kim bu kadin dedi. kayinvalidem diyince de sasirdi. anlasiyor musunuz dedi. fevkalade anlasiyoruz dedim. ay ben kayinvalidemi hic sevmezdim zaten kocamda sevmezdi bidi bidisina basladi. bu arada kocasi 3 cocuguyla birakip kanada ya kacmis. artik siz pay bicin :)

deneme