müge anlı

müge anlı

müge anlı

müge anlı

müge anlı
müge anlı

televizyonun cinayet masası şefidir. artık başka masalara da gönderdiler türkiye'nin nerede absürt ilişkisi var nerede gereksiz içeriği var bu programda bulursunuz.

bu gibi programlar ülkenin genetiği ile oynamak için birebirdir. eğer günün birinde eniştenize veya komşunuzun kocasına hatta kendi kocanızla beraber sulanmak istiyorsanız kahvaltıyla beraber izlemeye başlayınız.
çokcuklarınızın çarpık ilişkilerden canı yansın isterseniz onlar eğlensin diye çocuğun yanında televizyonu açık bırakıp ev işlerini de yapabilirsiniz.
ha baştan anlaşalım 12-13 yaşındaki kızınız hamileyim diye gelecek olursa bizden bilemezsiniz. programın başında genel izleyici diyor ama öyle değil bilin yeter.

https://www.youtube.com/watch?v=02J6uje3xrQ

şu ara yarışma programı sunmasına rağmen arada hala cinayet çözüyormuş gibi tavır takınan kişi. dudaklar çizgi olur, bakışlar dikleşir, gözlerin beyazı kaybolur.

iki lisans, bir yüksek lisans diploması olan ve üçüncü lisans diplomasını almasına ramak kalan türkiye'nin müfettiş gadgetidir.

sarı saç ve çizgi gözleriyle sadece zaplarken denk gelip “evet, efendim...” tonlaması kulağıma yer etmiş kişi.
kaybolmaktan korkmayın, o sizi bulur.

her zaman sarı saçlı hatırladığım, kılık kıyafet, saç stili , makyaj, tek tip olan. eski manken, şimdilerin sokak dedektifi.. nedendir bilmem duruşunu beğenirim.

evin içinde bir anda belirmesini ve "ya benim çoraplarım nerede bi buluver" demek istediğim kişidir kendisi.

ileride bir aplikasyon olarak karşımıza çıkmasından çekindiğim kişi veya televizyon programı.

ünlü cinayet dedektifi karakterleri vardır. filmleri vs çevrilir. sonra oyunları çıkar. hah işte bizim de adayımız müge anlı olabilir. cinayeti veya olayı çözme şekline göre bir oyun kurgusu güzel olmaz mı?

sabah programlarında belli bir çizgisi olan programın öznesi ve sunucusudur.

insan bir iki gün üst üste izleyince psikopata bağlıyor ama en azından gelinli-kaynanalı sabah programlarından daha iyi.

memlekete ailenizin yanına, internet ve doğal olarak netflix olmayan bir ortama gitmiş birde üstüne hastalanıp yatağa çakılmış iseniz maruz kalıyorsunuz arkadaşlar öyle demeyin.

siz siz olun yıllık izinleriniz için daha eğlenceli planlar yapın.

deneme