severken ayrılmak

severken ayrılmak

severken ayrılmak

severken ayrılmak

severken ayrılmak
severken ayrılmak

oluyormuş, oluyormuş, hem de uzuuun uzun oluyormuş. vazgeçiyormuşsun her şeyden ama sadece sevmekten geçemiyormuşsun. ve böyle yaşamaya devam ediyormuşsun da hiçbir şeycikler de olmuyormuş, ölmüyormuşsun da.

hiç olmasa daha iyi olabilir fakat ayrılıkların en güzelidir.
sevmek güzel bir duygu. hem sevmek için zaten birlikte olmak gerekmez hem de ayrılığın ardından pozitif bir duyguyla kalırsınız. diğer ayrılık olasılıklarının yanında oldukça tercih edilesi.

şartlar böyle güzelim! severken ayrıldığım erkeğin verdiği cevaptı. ilk ağır aşk acımın yıllar sonra hatırladığım mottosu.
çocuğun adını yüzünü bile hatırlamıyorum

sittin sene unutamayacağınız bir yüzün beyninize kazınması durumudur.
çünkü olay içinde keşke gafletini barındırır.
kişi ilk kritik dönemi atlatıp rahata erdiğinde unuttuğu yanılsamasına düşer ama bir yerde acısı hep taze kalır. he yaşanır mı, yaşanır. ama unutmak, zor.

severken ayrılılan olmak daha normal sanirim severken ayrılmaktan. severken ayrilmak tam bir delilik. hem seviyorsun hem de ilişkinin çeşitli sebeplerden devam edemeyeceğini görüyorsun usta bir satranç oyuncusu gibi. bitecegini bile bile daha fazla kokusunu icine cekmek, daha fazla dokunmak varken daha fazla birbirimizin zamanini calmayalim diyerek veda ediyorsun.
acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde.

sevginin önüne geçen şeyleri yenemeyince yorgun düşen aşıkların üzücü sonu. allah yaşatmasın diyelim.

deneme