youtuber

youtuber

youtuber

youtuber

youtuber
youtuber

youtube için video çekerek, kazanç sağlama eyleminde olan insanlara verilen isim.

ilgi çekmek amacıyla çekilen saçma sapan videoları görmezden gelirsek bir çok faydalı bilgiye bu kanal ile ulaşabilirsiniz. dediğim gibi, neyi izleyeceğiniz sizin seçiminiz.

çocuklar için çektiklerini söyledikleri bütün videoları, iğrenç bir dış ses tarafından seslendirilen, videodaki çocuğu kukla eden, izleyen ebeveyni deli eden ve kalitesiz işlerle kazanç sağlamaya çalışan medya maymunu...

youtube için çeşitli içerikler üreterek hem para hem popülarite kazanan kişi yada kişiler.

kimileri yetişkinler için zaman zaman başvurulacak yaralı bir kaynak olsalar da, pek çoğu çocuklar ve ergenler için hakikaten tehlike arz eder haldeler. bu özentiyle kendine bir youtube kanalı açıp " meraba arkadaşlaarrr" diye video paylaşan çocuk sayısı herhalde 3 de 2 oranına ulaşmıştır. 3 küçük erkek yeğenimden biliyorum. 2 tanesinin çektiği video bir gün pat diye karşıma çıktı " ıııı meraba arkadaslar bügün biz kardeşimle efffsane bi vidou çekicez size oyuncaklarımızı tanıtıcaz . evet mesela bünü böyle tutuyosun burasından çekeliyosun böyle açınıyo sonra bik bik bik "

tanrı anne babalara yardım etsin. anne baba çocuk yetiştirme konusunda aralarında denge kursalar bile youtube(r) denen 3. bir ebeveyn daha var artık.

"merhaba arkadaşlar, kanalıma hoş geldiniz." kalıp cümlesini kullanmazsanız eremeyeceğiniz mertebe. bir de asla kullanmadıkları şeyleri tavsiye etmeme şartı vardır. yoksa bazılarının dertleri para olmasa pambık gibi insan olacaklar da...

sadece farklı olmak adına olmadık videolar çeken kişi. milyon takipçisi var böylelerin. reklamcı gözüyle bakınca sadece bir tıklama veya sayfa gösterimi. gerisi seyredenin kendi bileceği iş.

youtube satan.
şaka şaka gizem abla yokken betimlerde hatırlatyım istedim.
youtube üzerinden para kazanan kimseler. aslında çok faydalı olanları da var.

deneme