filtre kahve

filtre kahve

filtre kahve

filtre kahve

filtre kahve
filtre kahve

sabah 10'a kadar içmezsem dünyaya ters bakmama neden olan içecek.

kahvelerin piridir.

şu anda içiyor olmam da bir tesadüf işte. eğer makinede yapıyorsanız çabuk bitiyor yalnız yani kısa sürelerde paket yenilemeniz gerekiyor. ya da ben fazla koyuyorum o da bir ihtimal.

benim gibi bir çok insan 30 undan sonra mı alışıyor filtre kahveye diye düşünmeden edemesemde her adım başı açılan farklı konseptli kahveciler yüzünden dünkü bebeler bizim bilmediğimiz her haltı biliyor :)

sabahları aldığım ilk yudum ile beynimdeki her hücreyi hissedercesine yaşadığım uyanmayı sağlayan kutsal içecek. kabul ediyorum ben bir bağımlıyım

sabaha kadar uyumayan bebeğe gün içerisinde bakım verebilmek için ilaç ve uyandırma servisi niyetine içilen kahve türü.

tadına doyamadığım. laktoz intoleransım olduğundan sütlü ve decaf olarak tercih ettiğim gün içinde vazgeçilmezim olan lezzet.kahve severler için özellikle filtre kahve sabah uyanmada birebir.farklı lezzetlere açıksanız bir de fındık aromalı şekersiz tüketin.

sabahları uyanmamı sağlayan kahve türü.

kafeini en yüksek olan kahve çeşidi. her zaman var olan ama neden son zamanlarda fazla tüketilen kahve oldu anlamış değilim, kafelere bi ekşın mı yoksa hadi onunda makinelerini derleyip düzenleyip piyasaya sürelim bir pazar oluşsun mu ? anlamadım valla .

türk kahvesi gibi pişirilmek yerine çay gibi demlenerek içilen kahve. bence kahvenin demlenmesi pişirilmesinden daha iyi bir yöntem. kimyasını araştırmadım ama eminim yanıltmayacaktır. kahvenin lezzeti daha bir yoğun oluyor. türk kahvesi kadar ince çekilmiş kahveyi bile demleyerek içmek fark yaratacaktır. denendi onaylandı.

deneme