pazartesi

pazartesi

pazartesi

pazartesi

pazartesi
pazartesi

resmi tatillerin pazartesi gününe denk gelmesini beklemek! sendromsuz pazartesiler

haftanın ilk günü. herkesin işe koşturarak gittiği gün. cuma günü de ara ki bulasın. sanırım hafta sonu yeterinde işe gitmeyen kişiler iş aşkıyla otobüze biniyorlar.
tuzladan cevizlibağ'a kadar araba çakılı gidiyor. bizim için iyi de insanların bu kadar meşgul gözükmeleri bayağı komik geliyor. cuma neyse aslında pazartesi de o.

pazartesiye sendrom anlamini yukleyerek psikolojimizin ve algimizin bu sekilde yönetilmesine izin verdigimiz modern hayatin yazik ettigi günlerdendir. peygamber efendimizin ise en sevdigi gündür pazartesi islami açıdan da onemli günlerdendir...

haftanın günlerinden biri . pazar ertesi olduğu için biraz gıcık kapılan aslında pazartesiyi değil işini sevmeyen insanların kendine zehir ettiği günlerden biri..

haftanın ilk günü. benim için alarmın 5 dakika ertelenmediği ilk iş günü. çünkü pazartesi günü işler 17:00' a kadar eksiksiz tamamlanırsa haftanın diğer günleri de aynı düzende, sorunsuz ilerliyor.

haftanın ilk ve sendromlu günü. mesainin başladığı saat 17:00 sularında trafiğin tıkandığı ilk gün...

tatil gününün ardından gelen , aslında sıradan bir gün olsa da insanlarda sendrom oluşturmuş haftanın ilk günü .

son dönemlerde linç edilen gün. oysa benim için okulun ilk günü olduğu ve yeni bir haftaya başlandığı güzel gün

haftanın ilk günü. yeni başlangıçlar yapmak için en güzel gün.

haftasonu yorgunluğunun atıldığı, hiç birşey yapmak istemediğin haftanın ilk günü.
genelde bugün aman bana kimse dokunmasın dediğim gün. akşama doğru kendime gelebilirim ve anca haftasonunun enkazını toparlayabilmişimdir.

deneme