kız babası olmak

kız babası olmak

kız babası olmak

kız babası olmak

kız babası olmak
kız babası olmak

saat 16.30 'da eşimin yanında doktorun pembe "don alın donanın". terimini duyduktan sonra kız babası olduğumu anladım sözlük. bir gün daha bu heyecanla geçiyor. bugünde böyle geçti . gün geçtikçe büyüyorum büyüteceğim. :)

kız annesi olmak kadar muhteşem bir durumdur.
tebrikler kız babası.

eşimin bu hayattan en çok istediği kız babası olmaktı. kızının gözünün içine bakan, onun mutluluğu için çabalayan harika bir baba oldu.

henüz konuşamayan kızına, eşinin de bir başka babanın kızı olduğunu unutarak "seni asla evlendirmeyeceğim" demektir.

kız babası olmak erkek çocuğuna göre çok farklı olmayan bununla beraber çok farklı duygular tattırandır.
erkek çocuğunu siz seversiniz, kız çocuğu kendini sevdirir.

kız babası olmak maalesef ahlaki değerleri gündem güne yozlaşan bir toplumda yaşadığımız ve 7/24 yanlarında olamayacağımız için çoçuk konuşmaya başlar başlamaz herhangi birisi onlara istemedikleri şekilde dokunacak olduğunda “hayır” demeyi öğretme yüreği ister.

kız erkek farketmez yaşadığımız toplumda çoçuklarımıza konuşmaya başlar başlamaz tüm vücut parçalarının adı öğretilmeli, hiçbir vücut parçasına sevimli sevimsiz takma ad takılmamalıyız. tüm bunlar çocukları cinsel tacizden, istismardan korumak için kolayca atılabilecek adımlardan yalnızca birkaçını oluşturmaktadır. daha fazlası için çoçuk sahibi olmadan önce çokça kitap okumalıyız.

babaları gözlemlediğim kadarıyla genel sonuç, "her evladı severim ama kız başka" cümlesinin söylenmesi.

deneme